На пазар в Лозенград, Одрин и Чорлу - 35

  • 93 381
  • 737
# 420
Благодаря ви за информацията.
Виж целия пост
# 421
Някой запознат ли е дали 29.10. ще работят всички магазини, пазари, аптеки и тн. Оказа се, че е някакъв национален празник.
В Одрин съм била точно на датата.Магазини работят, аптеки има дежурни.
Бяха затворили част от главната улица за парад, но беше за 2-3 часа и едното платно, придвижвахме се нормално.
Виж целия пост
# 422
Здравейте. Много се извинявам ако има такъв зададен въпрос. Искам да попитам някой може ли да ми каже бебешки магазини за дрехи, колички и кошари. Ще ходя за пръв път в Одрин и абсолютно нищо не знам. Благодаря Ви
Виж целия пост
# 423
Здравейте. Много се извинявам ако има такъв зададен въпрос. Искам да попитам някой може ли да ми каже бебешки магазини за дрехи, колички и кошари. Ще ходя за пръв път в Одрин и абсолютно нищо не знам. Благодаря Ви
e-bebek
Виж целия пост
# 424
Здравейте, 
С първа доза ваксина можем ли да преминем границата ?
Виж целия пост
# 425
14 дни след втората ваксина.Може да преминете но ще трябва тест или карантина.
Виж целия пост
# 426
Сертификатите след първа доза, както и за тези, които са преболедували с антигенни тестове са валидни само за България.
Виж целия пост
# 427
Благодаря
Виж целия пост
# 428
Здравейте.Понеже паркинга на джамията е в ремонт,може ли да ми кажете къде най-близо до центъра има паркинг.
Виж целия пост
# 429
Здравейте  отново ,
С антигенен тест ще можем ли да излезем от България и да влезем в Турция и обратното.
Че чувам различни информации и вече се обърках....
Виж целия пост
# 430
Здравейте  отново ,
С антигенен тест ще можем ли да излезем от България и да влезем в Турция и обратното.
Че чувам различни информации и вече се обърках....
Извинявам се много, ама погледнете първата страница поне!
 То пък толкова да не си направиш труда поне да прочетеш това, което някой е събрал и сдъвкал!

Ама с това може ли, с онова може ли...
Информация за всичко има И в страницата на министерството на външните работи.

Здравейте.Понеже паркинга на джамията е в ремонт,може ли да ми кажете къде най-близо до центъра има паркинг.

До другата джамия (тази която е под Селимие) има 2 броя паркинзи.
Ако идвате от Кап. Андреево, не се завива наляво и нагоре към Селимие, а на светофара надясно и после наляво (пътя води) и вдясно са паркинзите.
Виж целия пост
# 431
Позволих си да задам отново въпрос,  защото ситуацията е променлива . Може да има някаква нова наредба.
А тук все пак се пътува постоянно и ми е по - актуална информацията.
Виж целия пост
# 432
Здравейте,купувал ли е някой медицинска дъвка,откъде,има ли по аптеките и на каква цена,или от пазарите
Виж целия пост
# 433
Позволих си да задам отново въпрос,  защото ситуацията е променлива . Може да има някаква нова наредба.
А тук все пак се пътува постоянно и ми е по - актуална информацията.
При променливи ситуации - сайта на Външно министерство. За да отговорим, трябва и ние там да погледнем. Няма откъде да се научи достоверна информация.

По въпроса за паркинга. В събота автобуса ни беше спрял точно на паркинга срещу входа на Селимийе джамия. Не знам само за автобуси ли се ползва или пускат и коли.
Виж целия пост
# 434
Значи вече са приключили с ремонта?
Ами преди това паркинга беше и за коли.
Би трябвало и сега да пускат коли.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия