💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 2 (06.09.-12.09.2021)

  • 77 643
  • 1 691
# 780
Смайли възможно ли е да публикуваш и трите задачи. Струва ми се че тази на сините е най лесна

Само да догледам епизода и ще върна назад, за да направя скрийншот. Надявам се, че се виждат задачите и на другите две племена.
Виж целия пост
# 781
Аз си харесвам Братоев. Защо да не допринася? ВЛачи варели. Внася и известен баланс в отношенията. А е известно слабото образование на мнозина спортисти. По- скоро юрист, който не може да смята е странно.
Виж целия пост
# 782
Борис сбърка при умножениета на 44 с 825 още. По едно време делеше 33000 на 6, а то е 36300. Оттам и неуспехът при решаването. Но на мен също ми се струва, че задачите не бяха с еднаква трудност. На единия отбор имаше умножение на 55 със 180 и след това делене на 9, не че някой се сети първо да извърши делението, де...
Виж целия пост
# 783
Червените, ако знаеха таблицата можеше да направят първо деленето защото се получава едноцифрено число и после по-лесно, ма бъбреци….
Виж целия пост
# 784
Със сигурност задачите бяха елементарни, но тази на жълтите беше най-трудна от трите и логично загубиха.

Нищо трудно. На всичко отгоре имаха тебешир.
Виж целия пост
# 785
Ще помоля продукцията да слага субтитри на Красима, нищо не и се разбира, като говори. 🙂
Виж целия пост
# 786
Красето в старанието си да говори интелигентно, звучи смешно.
Виж целия пост
# 787
Тя не може да говори, мисълта тече лениво, мяка и с тези напомпани джуки - жива мъка.
Виж целия пост
# 788
Като започнат такива циркове "Искам да номинирам себе си", "Аз ще номинирам теб ако ти номинираш мен"
МНооооггггоооооо ме дразнят. ИМА ПРАВИЛА. Всички са ги чели и са се подписали под тях.

Андрей явно ги е раздразнил за такава категорична номинация.
Отделно всички гласове на жените са насочени към него.

А той ще избере Красима, защото тя е ядрото което държи жените към момента.
Виж целия пост
# 789
Много са зле тия моми.
Виж целия пост
# 790
Червените, ако знаеха таблицата можеше да направят първо деленето защото се получава едноцифрено число и после по-лесно, ма бъбреци….
Не точно едноцифрено, 20 се получава (беше 180:9), но пак е много по-елементарно да се смята с 20. Но нека да предположим, че не са се сетили заради напрежението...


Оф, тая Красима!
Виж целия пост
# 791
Андрей го отнесе. Ама имаше и други слаби. Наясно съм защо единия е той, но мотивите за номинация са смехотворни...

Малеее, утре ще е кофти...
Виж целия пост
# 792
супер сериал - аз не искам никого да номинирам, всички са готини, тн. , много тъп вот
Виж целия пост
# 793
Красима е голяма лигла. Да си ходи вече.
Виж целия пост
# 794
Андрей е новото Ванче.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия