💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 2 (06.09.-12.09.2021)

  • 77 643
  • 1 691
# 765
Аз не мисля, че ще е номиниран. Но много искам
Виж целия пост
# 766
Не виждам с какво Братоев ще допринася за игрите. Борис не е особено умен явно.
Виж целия пост
# 767
На шампионите



Борис какво е писал, един Господ и стари баби знаят.

Подиграват Станислава и е страшно неприятно. А тя се смее.
Виж целия пост
# 768
На Карима и е трудно да състави изречение... много трудно... Flushed
Виж целия пост
# 769
Братоев да си ходи. Не става за това предаване.
Виж целия пост
# 770
Красима да си заминава, не мисля, че ще липсва на някого. И коя е тя, че да казва на другите какво да правят Grinning
От жените в Шампионите засега харесвам Елизабет - май така се казваше.
Виж целия пост
# 771
Интересен съвет ще гледаме.
Има подводни течения срещу Андрей, но неговите два гласа много ще тежат тази вечер.

За мен лично Елена и Братоев заслужават да бъдат номинирани, но вероятно ще са Красима и Братоев.
Виж целия пост
# 772
Смайли възможно ли е да публикуваш и трите задачи. Струва ми се че тази на сините е най лесна
Виж целия пост
# 773
Може ли снимка и на другите две задачи?
Виж целия пост
# 774
Красима да я номинират с Братоев
Красима само изнервя обстановката, с друго не допринася, а Братоев дотук не е полезен с нищо.
Виж целия пост
# 775
Аз не разбирам това настройване срещу Андрей. Не виждам защо Красима така му се дразни. Искам Братоев да е номиниран, но съм сигурна, че ще го държат още в предаването.
Виж целия пост
# 776
Браво на Станислава, не очаквах така добре да се справи по трасето. Тъпо е как я подиграват постоянно, а тя се хили, явно е малко по-семпла интелектуално, но не ми се вижда лошо или злобно момиче.

Браво на Неделчо и Валентин, бяха страхотни.
Виж целия пост
# 777
Красима ще вземе приза за първа номинирана този сезон- така ми говорят звездите Simple Smile
Виж целия пост
# 778
А така... дължа риза на Карима, която се казвала Красима... Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 779
Със сигурност задачите бяха елементарни, но тази на жълтите беше най-трудна от трите и логично загубиха.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия