💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 2 (06.09.-12.09.2021)

  • 77 643
  • 1 691
# 705
Дано кадрите като тези са по-малко. Такива рецитаций дразнят.
Виж целия пост
# 706
Сега този отшелник на мравки ли ще се изхранва, за да живеят змиите? Grinning
Виж целия пост
# 707
На себе си ли говори Симеон или на камерата🙂
Мрън, мрън, мрън...
Виж целия пост
# 708
Това да не е същият смок, от когото пищяха в първата серия?
Като ги гледам колко са чистички и спретнатички си мисля за точно обратния вариант - Голи и уплашени на Дискавъри. Там си личи какво се случва с човек за два дни без храна, вода и хигиенни достъпи.
Виж целия пост
# 709
дадоха ли реакциите след кап.игра
Виж целия пост
# 710
дадоха ли реакциите след кап.игра

Не
Виж целия пост
# 711

мерси, ама са много зле, това е най-интересното
Виж целия пост
# 712
Е, хубава работа! Толкова драма с този огън, а дори не видяхме реакцията на приключенците.
Виж целия пост
# 713
Толкова си може този екип, мхм.
Виж целия пост
# 714
За мен щеше да е интересно как Андрей съобщава, че Паулина ги е победила.
Но разбирам, че ако го гласят за финалист, ще пропускат унизителните за него моменти, доколкото е възможно.
Виж целия пост
# 715
По-важно беше да дадат двете кокошки как сплетничат.
Виж целия пост
# 716
За мен щеше да е интересно как Андрей съобщава, че Паулина ги е победила.

точно.
иначе чух само докато двете момичета от жълтите си говореха нещо, че са го погледнали много изненадан мъжете

Мани ИСКА на пъзела(извинете за големите букви, ама..)
Виж целия пост
# 717
Привет, тъкмо влизам и се ядосвах, че не можах да гледам посрещането на капитаните, но от вас разбирам, че не съм пропуснала нищо. Освен кадрите с отшелника.
Виж целия пост
# 718
Мани пак пропуска същинската част на играта. Веднага се предложи за финалната част с "пъзела".
Виж целия пост
# 719
Мани как се натиска да е на пъзела, хитрушата, а там не прави нищо и е излишна, защото всичко зависи от Неделчо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия