💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 2 (06.09.-12.09.2021)

  • 77 643
  • 1 691
# 750
Семира: "И Мани ни бий?".

Каква Стейси ги гони, като е Станислава.

Димо: "Стейси определено става за гранична полиция".

Имат и тебешир!!! Никаква трудност.
Виж целия пост
# 751
Шампионите го закъсаха Simple Smile
Виж целия пост
# 752
Стейси, не Стейси, ама ме изненада....
Виж целия пост
# 753
Хахахха, каква изненадка Simple Smile)
Вальо одитора им разказа играта, хаха
Виж целия пост
# 754
Браво на Валентин!
Виж целия пост
# 755
Добре, де! Какво се моткат!

Логично Валентин ги отнесе. Браво на него!
Виж целия пост
# 756
Леле, какъв обрат!
Виж целия пост
# 757
Браво на Валентин и Приключенците !!!

Познах, че Шампионите го закъсаха Simple Smile
Виж целия пост
# 758
Задача от началния курс.
Виж целия пост
# 759
Не може ли направо целият жълт отбор да бъде номиниран, много са ми противни всичките?
Виж целия пост
# 760
Отново Неделчо ги спаси! Браво! Жълтите май нямат човек за пъзели. Лошо.
Виж целия пост
# 761
Братоев и Борис не знаят елементарна математика.
Хайде Братоев да си ходи. Уважение за постиженията му във волейбола, но тук е трагедия.
Виж целия пост
# 762
Винаги изпитвам удоволствие, когато мозък побеждава мускул... Stuck Out Tongue Winking Eye
Във всяка игра трябва да има пъзел, логическа или математическа задача.
Виж целия пост
# 763
И аз мисля, че Братоев ще е номиниран тази вечер.
Виж целия пост
# 764
Не очаквах, че тези жълтури са толкова зле. Какво пък толкова ги затрудни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия