Име за трета девойка

  • 28 535
  • 730
# 330
Режещо ми е само Э, което се използва вместо З.
Э е руското широко (отворено) Е
Ясно, но ми е такава клавиатурата. Спокойно може да ми пропускате постовете.
Виж целия пост
# 331
Режещо ми е само Э, което се използва вместо З.
Э е руското широко (отворено) Е
Ясно, но ми е такава клавиатурата. Спокойно може да ми пропускате постовете.
Извинявай.
Виж целия пост
# 332
Малена.

Също и Сиана, Калина, Лора.

Анастасия е мое много любимо име, но чета, че го изключвате.
Виж целия пост
# 333
Не би ми хрумнало да се подигравам на някого с името Тереза, просто асоциацията ми  за това име е такава. Но вкусове бол. Ако наистина толкова ви харесва, не се отказвайте. Ние само искаме да помогнем, не да ви разочароваме. Simple Smile
Виж целия пост
# 334
Калина - няма как при кака Калия.
Лора е малката дъщеричка на много близка моя приятелка, не ми се иска да го крада. Иначе ни беше в топ имената, когато избирахме за каките.

Все още нямам ясно изразени фаворити. Въртят ми се разни имена, но за нищо конкретно не си казвам “това е.”, нищо не го усещам като нашето. Притеснявам се да не остане така до последно и да дам на бебка име, за което после да се чудя сума ти време дали е било правилното и дали не е трябвало да е някое друго. Sad
Виж целия пост
# 335
Тереза никога не съм го харесвала. Грубо ми е.
Адриана от друга страна ми е много красиво.
Хрумна ми Одета от Лебедово езеро.😀 Май всичко друго го написахме.
Виж целия пост
# 336
Тереза ми е супер сладко име, но и съм малко пристрастна. Племенницата ми се казва така Wink  Вика ме и Тери на галено. Аз от време на време и се лигавя като я наричам Терезка - бонбонеска.
Най - малката ми сестра роди преди почти два месеца и другата ми племенница е Елиза Satisfied
За мен двете имена много си подхождат, както и Калия към тях.
Виж целия пост
# 337
Тереза не е лошо.
Лошото на темите тук е, че винаги някое мнение или асоциация миже да те разколебае и да промени твоето мнение за името. Не се впечатлявай от коментарите, защото това са чужди възприятия, което е нормално.
Иначе ще ти много трудно да избереш.
Аз не бях сигурна до 1 та година на детето, че съм избрала точното име, все се колебаех, не знам защо.
При мен не съществува вариант, в който да съм убедена на 100% в името. Това е от зодията, от характера ми.
Даже на 3 я ден в родилното звънях на мъжа ми дали да не я пишем Ема или Елизабет.
Той забрани.
Когато акушерката ме попита 5 мин след като ми я даде в ръцете пак се колебаех и се зачудих.
Сега не мога да си представя друго име.
Което и да избереш ще е твоето име, на твоето дете, и със сигурност щом си го избрала в крайна сметка значи си има причина. Няма да остане без име детето.
Таткото не хареса ли някое друго?
Виж целия пост
# 338
Тереза е хубаво име, според мен си отива с другите.
Не знам дали Ралина се предложи, с ударение на И. На мен ми е много симпатично.
Виж целия пост
# 339
И на мен Ралина много ми харесва. Heart Eyes
Аз мисля, че като се появи точното име нищо и никой няма да може да те разколебае.
Виж целия пост
# 340
Откраднах го от съседната тема, но една Фрезия ще седи добре до Калия и Елиза 🤔🤓☺ С галено Рези 😂
Виж целия пост
# 341
И ще е култово име 😄
Виж целия пост
# 342
Тереза не е лошо.
Лошото на темите тук е, че винаги някое мнение или асоциация миже да те разколебае и да промени твоето мнение за името. Не се впечатлявай от коментарите, защото това са чужди възприятия, което е нормално.
Иначе ще ти много трудно да избереш.
Аз не бях сигурна до 1 та година на детето, че съм избрала точното име, все се колебаех, не знам защо.
При мен не съществува вариант, в който да съм убедена на 100% в името. Това е от зодията, от характера ми.
Даже на 3 я ден в родилното звънях на мъжа ми дали да не я пишем Ема или Елизабет.
Той забрани.
Когато акушерката ме попита 5 мин след като ми я даде в ръцете пак се колебаех и се зачудих.
Сега не мога да си представя друго име.
Което и да избереш ще е твоето име, на твоето дете, и със сигурност щом си го избрала в крайна сметка значи си има причина. Няма да остане без име детето.
Таткото не хареса ли някое друго?
Много хора около мен не казват кое име с аизбрали, защото ги е страх да не ги разубедят. На мен ми е странно, аз така бях сигурна, че ще е Любов, че нямаше сила, която да ми промени  решението, а имаше желаещи. Най-забавно ми беше една позната казва "Хм. Любов, че как ще и казвате на галено", засмях се и отговорих, "а вие на вашата Аврора как и казвате на галено" повече нищо не пита😁
Виж целия пост
# 343
Това с влиянието до някаква степен при мен го има и раэбирам какво е. В началото на бременността бях на обяд с колегите ми, които вече энаеха и любопитните раэпитваха эа име. Къде ми трябваше каэах само какъв ми е вкуса и дадох примерни имена беэ да уточнявам. Тогава бяхме си набеляэали българския вариант КатЕрина (Katerina), ако е момиче, (в Германия има КатАрина- Katharina) ииии моя Глупост го иэръси. Всъщност ми беше наистина любопитно как непоэнати германци ще реагират на тоэи вариант и те реагираха негативно. Не направиха лоши коментари, но се почна едно подпитване ама с Е ли эащо с Е, а не с А, нали энаеш, че всички ще я наричат Катарина и т.н. И от тогава насам се настроих и край. Мислех си, че не са ми повлияли, но.... приэнавам си сега, гложди ме. Close А и има много вярно в това, сигурно масово ще реагират така на името, което не бива да ме бърка, ама...но съм съгласна с хетера, че ако името е на 100% правилното нищо и никой няма да раэколебае човека. Эа мен Катерина никога не е било името мечта, просто в онэи момент го романтиэирах, эащото мъжът ми много го харесва и бих го дала при това положение на детето си. Все още не съм намерила подходящо име эа момиче, при което да кажа ,,това е". Много искам и двамата да обожаваме името с мъжа ми и в момента пада едно търсене...эа момче иэбрахме от раэ, эа момиче още липсва име. Така че има го и момента, че човек вътрешно трябва да е убеден и тогава нищо не може да го раэколебае.
Виж целия пост
# 344
И мен общо взето нищо нямаше да ме разколебае, имах си вътрешно усещане как трябва да се казва моето дете, но все пак не казах до последно на никого. После получих само комплименти, никой не посмя да каже нищо негативно. Joy Само една позната каза, че името на майка ми било много хубаво и можело да взема цялото име, не само буквата. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия