Име за трета девойка

  • 28 535
  • 730
# 345
Обсъждахме ли вече Лив, Ливия, Оливия?

Мен никой нямаше да ме разубеди за името, като го избрахме бяхме и двамата на 100% сигурни, че това е Името и край. И въпреки това до раждането си го пазехме в тайна. С второто беше по същия начин
Виж целия пост
# 346
Тео, точно наскоро сънувах името Оливия (виках някого, но в съня дете нямаше, просто търсех някой с това име). Ама, какво да се прави,не ми харесва, и няма да кръстя така бебка. Ливия също не е нашето.
Ето това е списъка с имена, съчетан от фаворитите на ММ, и някои, които на мен ми допадат. Всички ги чета всеки ден, наистина ми харесват, но нищо не ми звучи като име за нашата бебка. Много тъпо. Не знам откъде ще изскочи правилното име.
Има много и мн хубави имена, които не ги обсъждаме, защото са или много близки до имената на каките, или пък някоя роднина или дете на приятели е с това име.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 347
Памела и Хрисия веднагически бих ги изключила.
Памела ми е много ужасно за българче, извинете ме. Хрисия ще е трудно за изговаряне и някак грубо звучи до имената на каките.
Изберете име, което звучи меко и женствено и най-добре, ако се произнася лесно, както и на по-големите Ви момичета.
Виж целия пост
# 348
Тео, точно наскоро сънувах името Оливия (виках някого, но в съня дете нямаше, просто търсех някой с това име). Ама, какво да се прави,не ми харесва, и няма да кръстя така бебка. Ливия също не е нашето.
Ето това е списъка с имена, съчетан от фаворитите на ММ, и някои, които на мен ми допадат. Всички ги чета всеки ден, наистина ми харесват, но нищо не ми звучи като име за нашата бебка. Много тъпо. Не знам откъде ще изскочи правилното име.
Има много и мн хубави имена, които не ги обсъждаме, защото са или много близки до имената на каките, или пък някоя роднина или дете на приятели е с това име.
Скрит текст:
Предполагам таткото е българин, така че от списъка бих обмисляла между:
Адриана
Анелия
Анджела
Екатерина
Натали/-я
Тереза
От този списък най-много харесвам Ралица, но го изключвам понеже у име на цвете и би имало общ имен ден с едната кака.
Виж целия пост
# 349
Аз съм за Ноела, Анджела Емануела, Наталия🙂
Освен, че Екатерина си ми е фаворит.
Памела и Крисия Аут 😄
Виж целия пост
# 350
Днес се запознах с едно момиченце Анелия, ходеща реклама на името. Красиво, възпитано, умно, изключително впечатление ми направи детето. Каза, че й казват Ани, и то много и отиваше.
Така че от вашия списък вече съм твърдо зад Анелия, младата дама ме спечели днес.
Виж целия пост
# 351
От списъка най-много ми харесва Ралица.
Пристрастна съм.
Натали/я
Екатерина


Ноела звучи странно, малко, като нутела.
Памела, Хрисия и Емануела  са  Close
Виж целия пост
# 352
Психически се подготвям за всяко едно име от списъка да има гаден коментар. 😂😂😂
Но както казах, за мен и ММ всички от списъка са хубави, но аз нито едно не го усещам като правилното.
Виж целия пост
# 353
На мен най-много ми допадат Адриана, Анелия и Натали (въпреки че предпочитам Наталия) 😊
Виж целия пост
# 354
От списъка моя фаворит е Анелия. Плътно следван от Ноела и Адриана.
Виж целия пост
# 355
Аэ съм эа Ноела, Анелия и Анджела. Simple Smile Ноела много ми харесва!
Виж целия пост
# 356
Направо се учудвам, че толкова се харесва Ноела! Мен в него (както и в други имена) ме спира това, че няма подходящо галено.. Иначе цялото име е топ.
Виж целия пост
# 357
Ноли е галено.
Анелия я пропуснах. И на мен ми харесва,даже много. Но пък е твърде различно от тези на каките.
Не ми стои някак. Да бяха типични и традиционни бг имена като Анелия да,а те не са.
Виж целия пост
# 358
Ноли може би?
На мен Калия, Елиза и Ноела ми звучат чудесно. И трите с 5 букви, не се римуват, сходно звучене като стил (поне за мен), имат именни дни.
Виж целия пост
# 359
И аэ се учудвам, эащото съм сухар, но от всички най-хариэматично и грабващо ми идва Ноела, Анджела пък е едно эвънко и ангелско, Анелия меко, нежно и хармонично.
Галени: Ноли, Нони? :Д
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия