(Аз да си ходатайствам за Анелия 
познавам и Анели с ударение на И ако Ния търси и някаква "заигравка" с името).
(Аз да си ходатайствам за Анелия 
Успех!
После след време и на нас ни се роди детенце. Ами, не исках да се откажа, и без това вече не поддържахме контакт, и си го кръстих, както винаги съм искала. В очите на някого отстрани може и да изглежда все едно аз съм "преписала", но грам не ме интересува. Дори случаят да не беше такъв, а името просто много да ми допадаше, нямаше да ме спре фактът, че приятели или познати вече са си кръстили така детето. Важно е да ви харесва, да ви е любимо и да ви "говори" нещо, да ви е близко на сърцето.
Лъчезара е дъщеря ми и ми е много любимо име - славянско, рядко срещано в женски вариант, с хубаво значение. 🥰 Препоръчани теми