Коремчето издава ни вече, че през Март ще гушкаме бебче! 💙❤ тема 3

  • 38 083
  • 743
# 345
Almond12 аз се надявам по този начин тя да бъде част от този момент на дъщеря й и внука й. И дано майките ни бъдат ангели хранителни на нашите деца.
Виж целия пост
# 346
Момиче, голям екшън е имало днес. Реагирала си навреме и на място. Браво!

Много съжалявам за вашите майки. Важното е, че не само съжалявате, че сте ги загубили, а сте били щастливи, че сте ги имали. 🌹
Моята майка е жива, но не се интересува от живота ми от дълго време. И така както върви, може и да не се запознае с бебето, което чакам. Примирих се вече, че това е избора й...
 Сестра ми роди преди 5 дни. Заразили са я в болницата с ковид. Дошла родилка в нейната стая, теста й бил отрицателен. След 2 дни вдигнала на температура. Сестра ми засега отказва да се лекува, за да кърми бебето. Със свито сърце следя как ще се развият нещата.

Затова пазете се много, бъдете внимателни, особено по болниците и магазините.
Виж целия пост
# 347
Всяка една майка или бъдеща такава, въобще всеки един отговорен родител в даден момент се е питал дали е достатъчно добър за детето си и това е нормално. Според мен всеки, който обича децата си, който се грижи за тях, независимо с какви възможности е невероятен родител и заслужава единствено обич и уважение! За мен родителите са земните ангели хранители, затова трябва да ги ценим, докато ги имаме... Аз останах само с баща ми, но Господ взима, Господ дава, това е живота.

И малко да сменя темата с един въпрос - Какви витамини за бременни приемате? АГ ли ви ги препоръча или сами ги избрахте?
Виж целия пост
# 348
bunnyhop
Аз приемам: фолиева киселина, б12, витамини д, омега 3 и от скроо aleract.

Да ви попитам, как си чувствате коремите. Моя е доста твърд от няколко дни. Дали е нормално?
В 17+5 г.с съм.
Виж целия пост
# 349
Гинеколожката ми е дала всичко, което пия, но своя глава нищо не приемам. Пия витамини Елевит и желязо, заради хемоглобин под долна граница.
Корема и на мен ми стои по-стегнат от няколко дена, но по-скоро кожата е доста опъната и заради това е според мен.
Виж целия пост
# 350
Аз пия prenatal+DHA, който ми изписа моя аг още в началото. Моят корем го чувствам все едно съм правила коремни преси и имам мускулна треска. 😀 Особено днес се протегнах да взема нещо в работата и точно все едно след тренировка. 😀😀
Виж целия пост
# 351
Да, точно и при мен го има това чувство на мускулна треска. Опъната ми е кожата и на пипане не е като преди, а е един опънат и по-твърд. Но бебето го усещам от време на време, така че съм спокойна за сега. Беше се преместило и вчера и днес не го усещах и се бях притеснила, но сега вечерта пак ме ритна няколко пъти и се успокоих.
Виж целия пост
# 352
И аз много искам да го усетя, но има още доста време... ☺️☺️ Сигурна съм, че чувството е уникалноо. 🥰🥰🥰 Всъщност кога го усети за 1 път?
Виж целия пост
# 353
В 15+4 го усетих за пръв път, беше като гъделичкане и мехурчета. Първа бременност ми е и съм с предна плацента, а го усетих толкова рано, така че всичко е възможно. Сега съм в 18+5 и вече се усеща като леки побутвания и се вижда кожата на корема ми как отскача. Не го усещам постаянно, а само като се намества явно. А и е доста срамежливо, че като си сложа ръката често спира, все едно се плаши. Smile
Виж целия пост
# 354
Душичка 🥰☺️ Наистина раничко си го усетила, аз съм със задна и се надявам и аз скоро да го усетя, но като знам колко е мъничко още... 😍 Да сме живи и здрави, когато тогава.❤️
Аз така съм се наплашила от тия болести и вируси , че само се моля да бъдем здрави, да се пазим, дано имаме лека бременност всички и да си гушнем бебенцата на финала. 🙏💗
Виж целия пост
# 355
Момичета, нали си спомняте сутиените за бременни, които бяха пуснали в лидъл преди 1-2 седмици? Аз не си купих, защото размерите ми се сториха много големи. Купих за майка ми обаче, защото търсеше меки сутиени, без банели пък и е с голям бюст. Взех две номерации 80 и 85 Д.  Върна ми единият, който е 80 Д, защото ѝ е малък. Еми... Малък е да, аз с моят храбър бюст от 85 В, едвам го закопчах. Чашката си я изпълних перфектно, даже усещам как ми стиска леко, а го закопчавам на най-крайна позиция. Та мисълта ми беше, че ме е яд, че не си взех, но не очаквах, че са и толкова умалени и, че Д размер ще ми пасне Animal Hear No Evil
Нямам навика да вадя нещата от опаковките, обаче явно човек трябва по-обстойно да гледа.
П. П направо се фукам на мъжа ми с тая чашка Д и този мой малък бюст Bowtie
Виж целия пост
# 356
Момичета, нали си спомняте сутиените за бременни, които бяха пуснали в лидъл преди 1-2 седмици? Аз не си купих, защото размерите ми се сториха много големи. Купих за майка ми обаче, защото търсеше меки сутиени, без банели пък и е с голям бюст. Взех две номерации 80 и 85 Д.  Върна ми единият, който е 80 Д, защото ѝ е малък. Еми... Малък е да, аз с моят храбър бюст от 85 В, едвам го закопчах. Чашката си я изпълних перфектно, даже усещам как ми стиска леко, а го закопчавам на най-крайна позиция. Та мисълта ми беше, че ме е яд, че не си взех, но не очаквах, че са и толкова умалени и, че Д размер ще ми пасне Animal Hear No Evil
Нямам навика да вадя нещата от опаковките, обаче явно човек трябва по-обстойно да гледа.
П. П направо се фукам на мъжа ми с тая чашка Д и този мой малък бюст Bowtie

За сутиени ако имаш възможност отиди до H&M , в момента има намаление , два сутиена за кърмене за 15лв. Аз си взех Д с мисълта, че ще ми станах, но уви добре че взех и Е за всеки случай. Ако искаш мога да ти пратя Д да пробваш ?
Виж целия пост
# 357
Аз също все още си ходя на работа. Мисля до края на ноември да изкарам. Работа ми е в офис и не ми е натоварено, хич не ми се остава в къщи от сега. Относно дрехите за бременни, обиколих някой магазини, но останах разочарована. Накрая си купих прост
по-големи размери дрехи. Накрая да кажа и за витамините. Бяха ми изписали Фембион. Преди 10 дни самостоятелно реших да си пусна изследване за вродени тромбофилии. Оказа се, че съм носител на две мутации. Сега ще трябва да пия допълнително метилирана фолиева киселина, витамин B12, както и аспирин.
Виж целия пост
# 358
Аз гледах онлайн дрехите за бременни, но нищо не си харесах. Имаше и хубави, но не бих дала 120 лева за панталон, за тези пари ще си взема 3 панталона, ако обиколя по магазините, а отделно има и доставка. Леля ми преди 2 месеца ми подари една огромна тениска и чак ми стана странно, викам тая жена луда ли е, ама като гледам ще ми влезе идеално в употреба след няколко месеца. 😀😀 Нали ми е първа бременност и някак си все още не вярвам, че ще ставам толкова голяма, особено като се има в предвид, че в момента изгледам повече като преяла. Забелязвам, че понякога хората ми заглеждат корема и най-вероятно се чудят дали съм бременна или дебела. 😂😂
Виж целия пост
# 359
Мда момента с неловките погледи и чуденето дали да попитат … Аз ходя с широчки дрешки за сега , но преди няколко дни се засякохме с познати на мъжа и имаше доста поглеждания към корема, но не се усмелиха да попитат 😂
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия