Коремчето издава ни вече, че през Март ще гушкаме бебче! 💙❤ тема 3

  • 38 080
  • 743
# 300
Момичета аз вече съм подвурдена 100 % мъжка майка 💙💙💙, може и мен да ме запишете на първата страница. От Пловдив, уж с термин 19.3.22, но младежа расте с една седмица напред.
Относно сватбата: с моя мъж сме от 12 години заедно, сгодени от 3. Точно един месец след годежа аз вече бях почнала да гледам за место, рокля си харесах, подаръци за гостите, ресторант, абе бях готова.... Обаче... Както всеки мъж (поне аз така си мисля), моя пак не разбра какво се случи и на мен ми потъна мерака за сватба към момента. После проблеми със свекървата, с моите роднини и за капак ин-витро. Та идеята ми е че не е най важното сватбата, но всяко момиче си мечтае за нея. Аз неговата фамилия не я искам 😂😂😂. И сега защото не сме в брак имам довод за името 😂😂. Или първото го избирам аз, а той си дава двете или той избира първото и момъка взима двете мой за презиме и фамилия 😂😂😂. Ще видим какво ще стане с тази обратна психология.
И аз съм на същата дата, също с момче и съм от Пловдив и моя момък като вашия е със седмица напред.
Вие къде ще раждате?
Аз се водя в Селена и мисля там да раждам.
Виж целия пост
# 301
Водя се в Селена при д-р Даниел Ставрев и живот и здраве там смятам да раждам.

И аз съм на същата дата, също с момче и съм от Пловдив и моя момък като вашия е със седмица напред.
Вие къде ще раждате?
Аз се водя в Селена и мисля там да раждам.
Виж целия пост
# 302
Момичета много ви благодаря за поздравленията! Simple Smile Мисля, че тази наистина ще е съдбоносна година Wink
Минах и през втора ФМ в 17 + 6 следващата е на рожденния ден на майка ми Simple Smile
Чакаме със сигурност мома и аз съм много доволнааа Simple Smile винаги съм искала първото да е момиченце :HeartBlush Всичко с нея е наред прегледа я най - обстойно, тежи 239грама и е 14см Simple Smile за 4седмици е пораснала двойно Blush
Ако мога само на ФМ ще ходя толкова е приятно  Simple Smile

Някоя пита за магнезия на мен днес ми смениха Диаспорала с Магнерот 4 ×1, ама няма срок предполагам докато лекарката го отмени, чувала съм че го споират малко преди раждането.
Виж целия пост
# 303
Водя се в Селена при д-р Даниел Ставрев и живот и здраве там смятам да раждам.

И аз съм на същата дата, също с момче и съм от Пловдив и моя момък като вашия е със седмица напред.
Вие къде ще раждате?
Аз се водя в Селена и мисля там да раждам.

И аз съм като вас от Пловдив с момченце но на 18ти март ми е термина- за сега. Също съм се насочила за Селена
Виж целия пост
# 304
Миленка, честит рожден ден и от мен! Успех утре на изпита да ни се похвалиш!

Ние с ММ сме от 11 години заедно (ученическа любов). Винаги сме знаели, че ще останем дълго време заедно. Сега покрай бременностите ми, заговорихме по-сериозно за брак. Само че покрай ремонтите няма да ни останат време и финанси за каквато и да е организация. Само като се замисля, че ни трябват още толкова много неща за вкъщи и за новия член на семейството ни, ми призлява.
Виж целия пост
# 305
Еха супер, ще си правим компания в родилното 😁😁.

Водя се в Селена при д-р Даниел Ставрев и живот и здраве там смятам да раждам.

И аз съм на същата дата, също с момче и съм от Пловдив и моя момък като вашия е със седмица напред.
Вие къде ще раждате?
Аз се водя в Селена и мисля там да раждам.

И аз съм като вас от Пловдив с момченце но на 18ти март ми е термина- за сега. Също съм се насочила за Селена
Виж целия пост
# 306
Колко му е 😁 ако  така си вървим заедно-нищо чудно и това да стане
Виж целия пост
# 307
Дано! Кой знае колко често сме се засича ли по коридорите 😅😂. Аз съм пак на преглед на 25.11 от 16.45. Информативно 😂😂😂. Момичета смятате ли да посещавате училището за родители в Селената?
Еха супер, ще си правим компания в родилното 😁😁.

Водя се в Селена при д-р Даниел Ставрев и живот и здраве там смятам да раждам.

И аз съм на същата дата, също с момче и съм от Пловдив и моя момък като вашия е със седмица напред.
Вие къде ще раждате?
Аз се водя в Селена и мисля там да раждам.

И аз съм като вас от Пловдив с момченце но на 18ти март ми е термина- за сега. Също съм се насочила за Селена
Виж целия пост
# 308
Минамото, аз с първата бременност ходех на това училище. Дават доста мостри, има полезна информация, интересно е. И аз съм от Пловдив, но ще раждам в Свети Георги, там родих и първото си момче.
Виж целия пост
# 309
Дано! Кой знае колко често сме се засича ли по коридорите 😅😂. Аз съм пак на преглед на 25.11 от 16.45. Информативно 😂😂😂. Момичета смятате ли да посещавате училището за родители в Селената?
Еха супер, ще си правим компания в родилното 😁😁.

Водя се в Селена при д-р Даниел Ставрев и живот и здраве там смятам да раждам.

И аз съм на същата дата, също с момче и съм от Пловдив и моя момък като вашия е със седмица напред.
Вие къде ще раждате?
Аз се водя в Селена и мисля там да раждам.

И аз съм като вас от Пловдив с момченце но на 18ти март ми е термина- за сега. Също съм се насочила за Селена
Аз вчера гледах графика и може да отида следващия път. Иначе да, аз ще съм в Селена с избор на екип
Виж целия пост
# 310
Аз съм на преглед на 12.10.
Иначе за училището все се чудя ама май от следващата или по следващата седмица мисля да отида. За сега гледах само някой от миналата година, който са на страницата на Аг Селена във фб.


Дано! Кой знае колко често сме се засича ли по коридорите 😅😂. Аз съм пак на преглед на 25.11 от 16.45. Информативно 😂😂😂. Момичета смятате ли да посещавате училището за родители в Селената?
Еха супер, ще си правим компания в родилното 😁😁.

Водя се в Селена при д-р Даниел Ставрев и живот и здраве там смятам да раждам.

И аз съм на същата дата, също с момче и съм от Пловдив и моя момък като вашия е със седмица напред.
Вие къде ще раждате?
Аз се водя в Селена и мисля там да раждам.

И аз съм като вас от Пловдив с момченце но на 18ти март ми е термина- за сега. Също съм се насочила за Селена
Виж целия пост
# 311
Цитат на: Milena Stoyanova Ju 638393 wow
Наистина е пораснала доста малката за 14 седмици link=topic=1368647.msg43551890#msg43551890 date=1632944400
Момичета много ви благодаря за поздравленията! Simple Smile Мисля, че тази наистина ще е съдбоносна година Wink
Минах и през втора ФМ в 17 + 6 следващата е на рожденния ден на майка ми Simple Smile
Чакаме със сигурност мома и аз съм много доволнааа Simple Smile винаги съм искала първото да е момиченце :HeartBlush Всичко с нея е наред прегледа я най - обстойно, тежи 239грама и е 14см Simple Smile за 4седмици е пораснала двойно Blush
Ако мога само на ФМ ще ходя толкова е приятно  Simple Smile

Някоя пита за магнезия на мен днес ми смениха Диаспорала с Магнерот 4 ×1, ама няма срок предполагам докато лекарката го отмени, чувала съм че го споират малко преди раждането.
Виж целия пост
# 312
Нещо интересно -  четох, че вече било хубаво да говорим на бебето, таткото също и да му пускаме музика. Аз нямам търпимост да изчитам всички неща, които трябва да правим и да си следя като по учебник бременността, но реших поне това да си го наложа като практика.  Ние си му говорим вече, по - скоро не съм се замисляла за музиката. Надявам се, ако му пускам класическа музика, да не се окаже накрая някой щур панкар, ама знае ли човек Joy
Виж целия пост
# 313
Йоана, на синът ми сме пускали разнообразна музика каквато си слушаме ние още преди да се роди и след това. Тъй като беше много ревливо бебе и аз първите месеци изобщо не спах, сме пробвали какви ли не методи - с музика, без музика, носене, гушкане, физиономии, сешоари, какво ли не, но на музика най реагираше. Сега е доста музикален, тананика си и дори като чуе песен хваща мелодията. Много обича да гледа Маскирания певец, предполагам заради костюмите основно му е смешно, но често се заслушва и казва, че тази песен му харесва.
Виж целия пост
# 314
Момичета, работите ли? Ако всичко е наред (дай Боже!) до кога мислите да ходите на работа? 🤔
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия