🐑 ''Фермата 7: Време за пробуждане'' - тема 3 (20.09 - 26.09) 🐄

  • 33 588
  • 714
# 450
Юхууу, тоя дуднещия мрънкач си тръгва, нали???????
Айде и Деса да ходи да чатка на ла'топа и да почва същинската ферма.
Виж целия пост
# 451
Искам да усетя всичките енергии така както Теди ги усеща. Тази жена живее много емоционален живот.
Виж целия пост
# 452
Нека позная.
Ако Мариян си тръгне наистина, няма да има отпаднал.
Ще гледам нощес на запис.
Ако направят така и изчанчат двете грации с битки, а после ги оставят, е нелепо.
Екстра е. Иначе ще гледаме само как спят следобед сън и чистят на кравата.
Виж целия пост
# 453
Уф!... Какъв надменен поглед на Деса Smiling Imp
Голям късмет да ѝ падне повече от половин стена с един удар! Едва ли е знаела точно къде и с каква сила да хвърли топката.
Виж целия пост
# 454
Само не разбирам защо трябва да има 7 дуела? Нещо тази година битките ми идват малко в повече. “Игри на волята” ли “гонят”…
Виж целия пост
# 455
Ти явно не познаваш изявите ѝ преди да я видиш в този формат. Това е един от най безсмислените хора, които са показвали по телевизията. Освен това мисля, че е зла.
И аз не я знам тази Деси, за първи път я гледам. Голям дразнител е, което я прави в много ценен играч за риалити формати.
Виж целия пост
# 456
Много близко бяха. Дано Теди вземе следващата игра. Не ми се гледа Деска.
Виж целия пост
# 457
Теодора е пренавита.
Виж целия пост
# 458
Теодора ми е като Ралица - тръгва добре и на финала - греда. Добре, че взе втората игра.
Виж целия пост
# 459
Ох, много лош мерник на Теди. Десито пък 100 часа развива. И утре ще е доста оспорвано.
Виж целия пост
# 460
Десислава обаче повтаря нещо много важно - че при равен брой точки се гледа броят на спечелените игри. Теди също не бива да го забравя това и след днешните 3 ѝ трябват поне още 5 и 7.
Аз не разбрах редът на игрите дали ще е този, по който бяха написани на листа, където писаха точките.
Виж целия пост
# 461
Анастасия е такава шматка. 😁😁
Виж целия пост
# 462
Оххх, много се изнервих с Теди. Много крив мерник има. Деси в това отношение е много по-точна и ефективна.
Виж целия пост
# 463
Анастасия е такава шматка. 😁😁
Любимка ми е. 😆
Виж целия пост
# 464
Тя обходи задните ни дворове 😂
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия