AVON - обсъждане на продукти - тема 29

  • 56 209
  • 868
# 255
Дали е хубав новият крем с вит. С от корицата?

Това е нов продукт, няма как да има коректни отзиви. Вземете си мостри.
Според мен е много хубав продукт. Взех го от фокуса за март. Матира кожата, озарява, след продължително носене не се омазнява. Смесвам с малко фон дьо тен и получавам страхотен ББ крем Sunglasses
Виж целия пост
# 256
Много благодаря за отзива! Слънцезащитата много ме изкушава, ще го пробвам
Виж целия пост
# 257
Здравейте!Какво ви е мнението за крем Anew hydra pro vita-D
Виж целия пост
# 258
Здравейте!Какво ви е мнението за крем Anew hydra pro vita-D

Един от любимите ми за топло време. Лека, мека консистенция. Хидратиращ без да омазнява. Кожата ми е суха и съм 50+. Обаче все пак опитайте мостра.
Виж целия пост
# 259
Дали е хубав новият крем с вит. С от корицата?

Това е нов продукт, няма как да има коректни отзиви. Вземете си мостри.
Според мен е много хубав продукт. Взех го от фокуса за март. Матира кожата, озарява, след продължително носене не се омазнява. Смесвам с малко фон дьо тен и получавам страхотен ББ крем Sunglasses
И аз се загледах в крема на корицата, като ми привлече вниманието и слънцезащитата, която са включили в свойствата му.
Знам, че им дами, които се интересуват от състава на козметиката, та моля ако някой го е разчитал да напише няколко думи. Или ако може снимка на състава му ? Simple Smile
Виж целия пост
# 260
Взимали ли сте си от ароматните срещи на Avon и дали има доволни?
Виж целия пост
# 261
И на мен ми е любопитно да разбера за свещите. Днес не се сдържах и си поръчах Summer White Sunset, както и мостра на новия Eve Prive. Нямам търпение да дойдат.
Виж целия пост
# 262
Взимали ли сте си от ароматните срещи на Avon и дали има доволни?
В Фб Лейди Ками е писала на канала.си в ютюб за тях.
Проверете там.
Виж целия пост
# 263
И аз заглеждам Eve Prive за поръчка. Джуд моля те пиши ми като ти пристигне и я пробваш 💐
Виж целия пост
# 264
Аз пък гледах Savannah, Сахара или трите в комплект (Far away, today, little black dress)
Виж целия пост
# 265
Момичета, да раздвижим темата. Кажете какво си поръчахте наскоро, доволни ли сте, не сте ли. Кои са ви любимите продукти от ейвън, към които винаги посягате. Аз си имам любимо червило и след махането на маските, не мога да нося нито едно от останалите ми 30 от колекцията. Харесвам по-богатите кремчета за крака и душ геловете / пяни за вана, някое и друго парфюмче и това е
Виж целия пост
# 266
Залагам традиционно на Аню клиникал.Много качествена козметика. Ампулите много ми допадат.Една ампула я ползвам за две вечери и така ми излизат много изгодно. Хареса ми и новия серум.
Виж целия пост
# 267
Използвам доста продукти на Аню. Много съм доволна. Серум с тетрапептиди, с витамин с, нощна маска с хиалуронова киселина, крем активатор с витамин д. Новият крем с вит с и фактор 50 е страхотен. Използвам също шампоани и маски за коса, лакове за нокти, червила, гланцове Simple Smile))
Виж целия пост
# 268
От пролетта не съм купувала нищо, че много наличности имам.
Много харесвам серията с какао, за след плаж се мажа с какаово масло и от години не ми се бели кожата, плюс, че тенът става страхотен и дълготраен.
Имам доста парфюми, лосиони за тяло, червила, лакове, бижута, спирали, моливи. Много неща!
Виж целия пост
# 269
Новият крем с витамин  Ц на Аню, много ми харесва, нанасям го под фон дьо тен и кожата ми не се омазнява. От новият каталог съл харесала новите два парфюма.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия