AVON - обсъждане на продукти - тема 29

  • 56 228
  • 868
# 735
Здравейте, дами! Коя пилинг маска е по-хубава - с корейски въглен или със златни частици?
Виж целия пост
# 736
Зависи от кожата. Тази с въглен е за мазна или смесена. Тя се води дълбоко почистваща.
Виж целия пост
# 737
А, другата какъв ефект има върху лицето?
Виж целия пост
# 738
А, другата какъв ефект има върху лицето?

Лек пилинг и освежаване. Няма онзи изсушаващ ефект на въглена и минералите на ММ.
Виж целия пост
# 739
А, другата какъв ефект има върху лицето?

Лек пилинг и освежаване. Няма онзи изсушаващ ефект на въглена и минералите на ММ.

Много благодаря!
Виж целия пост
# 740
Здравейте, някой ползвал ли е ексфолиращите тампони Аню?
Интересува ме всеки ден ли се ползват ( така е в листовката) или 2-3 пъти седмично ( така пише в наръчника за грижа за кожата).
Виж целия пост
# 741
Ако питате за тези ексфолиращи тампони
Скрит текст:
Моят съвет от личен опит е, да ги ползвате (поне) през ден! Когато ги използвах за пръв път ги ползвах всеки ден, както пишеше на опаковката и по брадичката и по бузите ми се появиха пъпчици. След употреба използвам хидратиращ крем, а през деня слънцезащита
 😊

П.П. И да знаете, че щипе/пари след като минете с тампона по лицето Blush
Виж целия пост
# 742
Ако питате за тези ексфолиращи тампони
Скрит текст:
Моят съвет от личен опит е, да ги ползвате (поне) през ден! Когато ги използвах за пръв път ги ползвах всеки ден, както пишеше на опаковката и по брадичката и по бузите ми се появиха пъпчици. След употреба използвам хидратиращ крем, а през деня слънцезащита
 😊

П.П. И да знаете, че щипе/пари след като минете с тампона по лицето Blush

Благодаря. Не ми щипе. Добре се понасят от кожата ми.
Виж целия пост
# 743
Аз ги ползвах всяка вечер. С много чувствителна кожа съм ( и не съм млада) и не ми щипят. Щипеха ми предните, които бяха с доста по-агресивен състав. След тях ползвах изсветляващия серум. правя курса всяка есен по две кутии в рамките на два месеца. КАто общо съм доволна от ефекта. Серума за изсветляване обаче  хич не ми харесва, един много лигав и течен е ми не се втрива а се хлъзга по кожата.
Тампоните не са професионална агресивна грижа, затова ежедневното им използване ми се вижда най- подходящо
Виж целия пост
# 744


Здравейте,искам да кажа,че съм разочарована от часовника,след 2 месеца спря да му работи touchscreen,стои само часа,не мога да си прочета съобщения,пълен боклук.В България се продава за 200 лева.
Иначе като точност,точен е много при мерене на стъпките, дава 200 стъпки грешка в сравнение със Samsung Fit.Като подръжка на функциите ми хареса,но така бързо да му отиде touchscreen не мога да си го обясня,пише,че е водоустойчив,но не в този каталог
Говорих с моя представител,да видим какво ще направи по въпроса.

Виж целия пост
# 745
Вчера разглеждах брошурата онлайн. Не съм свикнала,обичам хартиената.
Гледам,че имат доста спирали,някои ми напомнят на стари техни опаковки.
Коя спирала е хубава за обем и дължина?
Виж целия пост
# 746
Вчера разглеждах брошурата онлайн. Не съм свикнала,обичам хартиената.
Гледам,че имат доста спирали,някои ми напомнят на стари техни опаковки.
Коя спирала е хубава за обем и дължина?
  Последните, които са ми допаднали на мен са Lash Genius и Delightfull False. От първата имам синя, от втората черна и синя, но сега се предлагат само в черно и кафяво май.
Виж целия пост
# 747
Аз за ярко синя следа,нали знаеш,Брадичке!🤔 По възможност и водоустойчива ми трябва. Ако видиш,имай ме в предвид,моля те!❤️
Виж целия пост
# 748
Имам едно питане, което не е свързано с определен продукт. Мога ли да поръчам нещо от Ейвън без да ми се налага да се разправям с дистрибутор? Вчера бях в пощата и видях, че имаше надпис, че мога да взема поръчката си от там.
Виж целия пост
# 749
Имам едно питане, което не е свързано с определен продукт. Мога ли да поръчам нещо от Ейвън без да ми се налага да се разправям с дистрибутор? Вчера бях в пощата и видях, че имаше надпис, че мога да взема поръчката си от там.

Ейвън работи единствено и само чрез продажба на лице което е регистрирано в ейвън като представител (така се нарича). Обявата която сте видяла е защото Ейвън е подписал договор с бг пощи доставка на кашони да става с клоновете на бг пощи, освен чрез доставка до дома, която е по-скъпа като сума. Много хора се спускат да се регистрират като представители но като понавлязат в системата се вижда че нещата не са цветя и рози. Плащат се доставки, такса преводи, каталози, обработка на поръчка ако е под някаква сума. Накрая се оказва, че дребния представител е по-скоро на загуба, защото дребната отстъпка е глътката от тези разходи около една поръчка. Едрите представители с голяма мрежа  са ок, но те много бързо стават горделиви и забравят че дребния купувач е този, с който правят големите си поръчки. Представителите се множат, клиентите се преразпределят. Ейвън печели.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия