"Пътят на честта" сезон 2, тема поредна - по-интересното място!

  • 36 487
  • 741
# 90
Донков с Анелия май ще се харесат в следващите епизоди….

Хммммм…. Каква ли е неговата роля?
Виж целия пост
# 91
На мутрагент. Адвокат на богаташи, но явно свързан със сивия бизнес..
Виж целия пост
# 92
Стефчо, ела баба да ти сипе един боб.
Виж целия пост
# 93
Керчето май пак беше завъртяла едни чушлета  Simple Smile
Виж целия пост
# 94
Керчето май пак беше завъртяла едни чушлета  Simple Smile

Кюфтета този път.
Виж целия пост
# 95
Керчето май пак беше завъртяла едни чушлета  Simple Smile

Кюфтета този път.
Нейното хлапе ми се видя ровеше пълнените чушки, но може и кюфтета да са били Simple Smile
Въпреки че менюто на Керчето е константа !!
Виж целия пост
# 96
Те казаха, че са кюфтета, но в интерес на истината приличаха наистина на пълнени чушки, поне така ги сипаха в чиниите все едно са чушки, или варени кюфтета Laughing
Виж целия пост
# 97
С доматен сос!!!
Виж целия пост
# 98
На момчетата определено не им харесаха. 😁
Виж целия пост
# 99
Ох,за малко си помислих,че днес ще минем без ретроспекция.JoyТова свеки  злобно почти колкото Бонка,само по-лустросана.
Виж целия пост
# 100
И сега психоложката ли
ще излезе майката на Кера?
Виж целия пост
# 101
Да. 😁
Виж целия пост
# 102
Да, тя е.


Интересно ми е как ще се намерят.
Виж целия пост
# 103
И сега психоложката ли
ще излезе майката на Кера?
Тази с вълка ли? 🤔
Толкова "задълбочено" следя, че не навързах нещата. 😳
Виж целия пост
# 104
Кулието на Мария е просто без коментар Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия