"Пътят на честта" сезон 2, тема поредна - по-интересното място!

  • 36 502
  • 741
# 105
Кой организира това подобие на отвличание? Стивън ли?
Виж целия пост
# 106
Тази жена-мъж бодигард не мога да я гледам Sad
Жалка работа и като актьорска игра и като визия.
Верно някой травестит все едно е … не мога да я възприема и това е !!
Виж целия пост
# 107
Нищо не разбрах от промото.
Койна го организира, мисля. Какъв й се пада Страхил, да не й е син, а тя сестра на Донков!?
Диамантите явно, са в броеницата, или в броеницата има скрит някакъв код. Нали се мъчи Жака да отвори сейфа.
Виж целия пост
# 108
В промото май Стивън ще успее да отвори сейфа.

В гръб, като бягаха Жаки и Вихра, помислих че това са Лора и гаджето 🤪🤪🤪🤷♀🤷♀🤪🤪🤪🤪
Виж целия пост
# 109
Нали нещо в стената намери Стивън предишния път, но нямаше време да го отвори. Не сейфа, горе една вратичка отвори. Сигурно там нещо е скрито.
Виж целия пост
# 110
🥴
Виж целия пост
# 111
И сега психоложката ли
ще излезе майката на Кера?
Що сега? То от първи епизод е ясно още.

Тази с вълка ли? 🤔
Толкова "задълбочено" следя, че не навързах нещата. 😳
Не, не. Тая с регреса е друга.
Става въпрос за Маргото - жената на Даскалов, дето ще съди Мария. Тя също е психолог, в първия сезон помогна на Лазарина да проговори и да каже, че убиецът на Оги е Димитър.

Кобрети, това пък с тая размяна направо съм го пропуснала. Кога е било?
Виж целия пост
# 112
И сега психоложката ли
ще излезе майката на Кера?
Що сега? То от първи епизод е ясно още.

Тази с вълка ли? 🤔
Толкова "задълбочено" следя, че не навързах нещата. 😳
Не, не. Тая с регреса е друга.
Става въпрос за Маргото - жената на Даскалов, дето ще съди Мария. Тя също е психолог, в първия сезон помогна на Лазарина да проговори и да каже, че убиецът на Оги е Димитър.

Кобрети, това пък с тая размяна направо съм го пропуснала. Кога е било?
Благодаря 🤗.
Виж целия пост
# 113
Две нощи не спя и взех вече да халюцинирам 🥴Не ги е разменил, взел си е пак неговата. Какво ли съм гледала, като бях в полусън. 🥴😁
Виж целия пост
# 114
Е, пък аз с чиста съвест мога да кажа, че седнах чинно да гледам и проспах целия филм!  Smiling Imp
Събудих се от някаква патаклама в Игри на волята.
Сега тука се мъча да хвана нещо от вашите писания ... ама не ми се получава!  Joy
Виж целия пост
# 115
А къде е Тарик?  Изгуби ми се нещо Simple Smile
Виж целия пост
# 116
Уплашен от каките, бил се покрил.
"ЕЙ, МААМУ, ТОООЖНО ЗЕЕГХА КОХГААТО МИ ТРЯЯ.."
Виж целия пост
# 117
А защо го набиха горкото момче, нищо не беше направило Laughing
Виж целия пост
# 118
Е как, миналият сезон врачки баене, сега хипноза. Вълци, летящи легла,жарава Rolling EyesЗловещо беше.
Тоз шоурум по - малък не можеше ли да е.Наистина никой не влиза само днес Койна. Голям смях са двете - мутреса и охрана.
И отново ретроспекция, тази за кой път вече не знам.
Анелия яко ме дразни, повече от Кера даже(но не повече от Жака:)). Нагло същество, за нейната изневяра я хвана амнезия.

Е то е ясно, че тя няма да си признае за нейната изневяра. Ако го брои изобщо Simple Smile
И мене ме дразни, много е нагла.
Виж целия пост
# 119
От промото става ясно, че ще иска половината холдинг. Сега е моментът да й изкарат кирливите ризи, както се казва.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия