"Пътят на честта" сезон 2, тема поредна - по-интересното място!

  • 36 501
  • 741
# 615
Как пропуснахте жална Жака, дето откри топлата вода, че Киро е убил Симеон. Толкова изненадана, сякаш мама не и каза истината още в началото. И веднага се фърли, като умряла риба под Стивън. Мяза ми, че ще завърши, като Стела.
Виж целия пост
# 616
А убийствто на мъжа на Ада дето го разследват от повече от 10 години:) и никой не се сеща за Марчето, която е и очевидец:)
Виж целия пост
# 617
Тц, тц, тц Joy Всичко живо в Кера се влюбва... Момичета, пазете мъжете си Joy
Виж целия пост
# 618
Още едно разбито сърце остави Кера🤣
Виж целия пост
# 619
🤣 Това младо, готино гадже и Кера.😁 Тя прилича на леля му до него.
Жалко за Петър, Любка ще разбие сърцето на този хубав мъж..😭
Виж целия пост
# 620
Люлю!
Виж целия пост
# 621
Любето поне един душ няма ли да вземе след бурната нощ:)
Виж целия пост
# 622
🤣 Това младо, готино гадже и Кера.😁 Тя прилича на леля му до него.
Жалко за Петър, Любка ще разбие сърцето на този хубав мъж..😭
Все хубави мъже ѝ се падат на Люлю
Виж целия пост
# 623
Кака Ада много мрази сутиените.
Виж целия пост
# 624
Аз пак забравих да погледна. 😁 Очите ми са само в устните й. 🥴
Виж целия пост
# 625
Виж целия пост
# 626
Аз на тая снимка първо фриза й видях 🤣🤣
Виж целия пост
# 627
УжасТ! 😂
Джуки ли да гледам или липсата на сютиен 😂
Виж целия пост
# 628
Жаки е толкова тъпа, че от жал ми стана симпатична и вече не ме дразни. 😁И спря да крещи. 😁
Виж целия пост
# 629
Но мяука много и завалва думите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия