ТВ спамо-чат - за минали, настоящи и бъдещи формати, за участниците в тях и не само - тема 7 📺

  • 21 503
  • 750
# 435
Мдам, размазах се от епизод 6, защото беше изключително въздействащ. Свикнал си вече с тях, пука ти за тях (героите са много силни както и самия сценарий) и в един епизод трябваше да се разделим с някои от тях и то неочакван и брутален начин.
Най-много ме трогнаха двете момичета и главния герой със стареца. Simple Smile
Големия шок беше когато им казаха, че трябва да играят един срещу друг, а не заедно. Аз това не го очаквах и ме удариха като с тухла четворка и мокър парцал едновременно, хаха.
Ако се абстрахирам от останалото, филмът си е тежък. Сериалът.
Добър е, но е тежък.
Виж целия пост
# 436
Чак не можах да повярвам, че този робокоп се оказа наистина брат на полицайчето, и че го гръмна!!!
Не ми хареса защо го гръмна, не ми хареса, че не стана ясно как така победител се е озовал в тази роля, ама най-вече - та това е брат му, бъбрек му е дал....дано този полицай е жив, въпреки, че ако изобщо има сезон 2, някак невероятно ми се струва.
Сюжетната линия с инфилтрирания полицай, като че ли, беше единственото ненужно нещо в сериала, остана си недоразвита - само в един епизод се фокусираха върху това, и някак не на място...
Виж целия пост
# 437
Чак не можах да повярвам, че този робокоп се оказа наистина брат на полицайчето, и че го гръмна!!!
Не ми хареса защо го гръмна, не ми хареса, че не стана ясно как така победител се е озовал в тази роля, ама най-вече - та това е брат му, бъбрек му е дал....дано този полицай е жив, въпреки, че ако изобщо има сезон 2, някак невероятно ми се струва.
Сюжетната линия с инфилтрирания полицай, като че ли, беше единственото ненужно нещо в сериала, осана си недоразвита - само в един епизод се фокусираха върху това, и някак не на място...
Да, като "кръпка" ми остана, да беше произлязло нещо от цялата тази самоинициатива на полицая - ок.
Ама то едно голямо нищо, освен ако наистина някак е останал жив, и доразвият сюжетната линия.
Виж целия пост
# 438
С полицая видяхме схемата "отвътре" и острова - отвън. Иначе нямаше по каква линия да се отворят досиетата, да има диалози за трафика на органи, да видим ВИП-овете без маска, да видим всъщност къде са. И си оставиха не вратичка, а порта за втори сезон. Съвсем класическа схема при писането на сценарии.

--------------

Битката в Игрите днес таман да ме приспи и стигнаха до пъзела с неделчовите команди Laughing Винаги излиза по някой бисер от тези игри със завързани очи.
Радвам се на победата на червените днес. Те са моите хора. Дали не може да стане някой гаф утре и Валентин да се прехвърли при тях, да финализираме идеалния ми отбор...
Сините нещо се бяха поизнервили днес. Ама като те дават на телевизора, трябва да умееш да губиш колкото и мазол да имаш, а червило да нямаш.
Виж целия пост
# 439
Епизод 7
https://youtu.be/ydXFWWlAtN0

Все по-кратки ги прави тоз Неделчо... хич не му се седи в Несебър... иска в София при Туджаров (който и ключ от апартамента си му е дал 😉).

Мисля че предишните бяха много силни. Направо имаше шедьоври. Този е слаба работа.
И аман от тая реклама - "подарък за вас" ама трябва да си го купиш.
Виж целия пост
# 440
Определено му е слаб на Неделчо този епизод. Очаквам и следващият да е същият (върнал се е в Несебър да направи два епизода)...



Виж целия пост
# 441
Неделчо е посочил, че това е просто бонус епизод, може и затова да не е на нивото на останлите.
Виж целия пост
# 442
Ами, по-добре без нови бонус епизоди. Нивото на този "бонус" е много по-слабо, сравнено с останалите епизоди.
Виж целия пост
# 443
Да, в момента не е ясно Валентин ли ги изигра като стана капитан или те него изиграха. Довечера ще видим.
Както и какъв е целият този драматизъм с капитанската битка от промото.
Не ми е ясно как на битки можеш да си носиш пищов ако не знаеш какви ще са.
Или някой си е записвал нещо по пясъка, или са ги хванали за някоя предишна битка и сега им казват, са моите прогнози.
Съответно, може Валентин да е провесил така нос в промото, защото трябва да се върне и да им каже, че им отнемат козите за наказание.
Виж целия пост
# 444
Съмнявам се Валентин да е загубил. Според мене играе театър. Ще видим Wink
Виж целия пост
# 445
Създателят на "Squid Game" потвърди, че работи по втори сезон.
Виж целия пост
# 446
Само да съм чула или прочела още някъде, че Елизабет е любимка на продукцията или че някой подпира червените в Игрите заради нея.
За много по-малки неща от това, което се случи днес на капитанската битка, са хвърчали тежки наказания, дори непропорционални на провинението.
А сега Боби получи размахване на пръст, а неговото племе де факто получи предимство за битката утре с липсата на  предимство за червените, както правилно отбеляза Стратимир.
Не знам за Симеон ли е правен този сезон, за Мани ли или за Паулина, но със сигурност е правен за някой от тяхното племе.
Виж целия пост
# 447
За много по-малки неща от това, което се случи днес на капитанската битка, са хвърчали тежки наказания, дори непропорционални на провинението.
Може ли пример за това?
Виж целия пост
# 448
Агонцева.
Лъжа по време на игра, следва незабавна елиминация с гласуване от племето с бели и черни камъчета.
Виж целия пост
# 449
За много по-малки неща от това, което се случи днес на капитанската битка, са хвърчали тежки наказания, дори непропорционални на провинението.
Може ли пример за това?

Не, освен ако не съм на изпит и трябва да вадя учебника с датите.
Три сезона го гледаме вече, примери има бол и отгоре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия