💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 5 (26.09.-03.10.2021)

  • 106 159
  • 2 281
# 1 140
18 дена? От началото на предаването са минали 26 дена .... хм, е, колко са им дълги седмиците? Flushed

3 дни.

Добре, че остана Борис да се извинява. Сами си плюят на достойнството. И... им натресоха мутрата.

Хайде и Димо с неговите проповеди, т.е. ТЪпареви. И... им натресоха мутрата.
Виж целия пост
# 1 141
И какво сега? Ако Симеон падне ще ходи да се среща в битка с Мартин, така ли?
Виж целия пост
# 1 142
Аххх, какво преставяне на Симеон ЛОЛ
Виж целия пост
# 1 143
Получих позиви за повръщане от режисираното извинение, което накараха шампионите да направят. Добре, че Алекс се махна от тоя фарс.
Оф Боже.....Симеон да ги поведе.......Димо, не се излагай...

Соня е типичен пример за хората, които нямат реална представа за себе си, но самочувствие до небесата
Виж целия пост
# 1 144
Червените жени по джуки са избирани
Виж целия пост
# 1 145
Тия жени огледала нямат ли,защо сами се съсипват не знам.
Виж целия пост
# 1 146
още една тунингована химичка влезе Smiley
Виж целия пост
# 1 147
Нарочно ли все отвратително грозни жени при Бойците?
Виж целия пост
# 1 148
От къде ги намират все такива?...
Виж целия пост
# 1 149
Първо изискване да влезеш в ИВ - кило хиалурон в устата.
Виж целия пост
# 1 150
Кремена е топ. 😜 😂 😂 😂
Страшен тандем ще са с Манито - Джука и Мигла. 😁😱
Виж целия пост
# 1 151
Тази по джуки ги бие другите две в отбора.
Виж целия пост
# 1 152
Аййййй .. в това племе на Бойците ако нямаш джуки като кокошо дупе нямаш шанс да те вземат.
Виж целия пост
# 1 153
Малеее, голям страх в червения отбор😳 Какво им става на тези хора …
Виж целия пост
# 1 154
О, Господи! Малко бяха караконджулите при червените, та добавиха още един....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия