💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 5 (26.09.-03.10.2021)

  • 106 159
  • 2 281
# 1 185
Приключенците ще паднат. Паулинка ще си вземе имунитет.
Искам Шампионите да спечелят.
Виж целия пост
# 1 186
Соня е зле също... С Манито под ръчичка и навънка
Виж целия пост
# 1 187
Паолина е нагла.
Измила две чинии и орева света.
Семира тук е права според мен.

Нагла е .Ако някой ми застане зад гърба в личното пространство и ми говори с този ,нагъл тон,както направи Паулина със Самира,то  сигурно бих се почувствала заплашена и бих реагирала  малко неприятно на тази агресия.
Виж целия пост
# 1 188
Е, хайде сега! Това е една слаба игра за Соня, ама на много други ги отвя, включително този понеделник. Мани пък точно да говори как щяла да се справи...
Виж целия пост
# 1 189


Соня е типичен пример за хората, които нямат реална представа за себе си, но самочувствие до небесата

Това е валидно за Мани. Соня си има  прилична професия и сигурно има и професионални успехи. Това според мен е предпоставка за самочувствие.
Какви професионални успехи може да има един държавен служител 🤔
Виж целия пост
# 1 190
Мани пропусна още една битка. Bowtie

Едно е да искаш, друго е да можеш, а трето и четвърто - да го направиш.
А Мани дори първото условие на покрива. Smile

Покрива го, но за друго. Иска да я носят, да я бутат, да я дърпат. Така се чувства истинска жена, а не от Али експрес.
Виж целия пост
# 1 191
Много искам Соня да излети скоро. Ужасна е - и визуално неприятна, и отвътре прогнила. Лицемерна интригантка и енергиен вампир. Дори да се представя добре - все тая.
Виж целия пост
# 1 192
Искам Манито и Паолина в едно племе.
Мани как изобщо има очи да коментрира способности в игрите Anguished
Виж целия пост
# 1 193
Това с извинението беше Отврат... Божеее, наистина сме се върнали в ерата на соца. Тези копаят дъното.
По скоро в ерата на капитализъм . Само роб се извинява на рабатодателя си и умира в негово име . При социализма , всички бяхме равни .
Виж целия пост
# 1 194
С какво ви издразни Соня? Явно нещо съм изпуснала ?
Виж целия пост
# 1 195
И за мен Соня изсмуква положителната енергия около себе си.
Добра е на арената, но да не ти е част от средата в живота.
Виж целия пост
# 1 196
Приключенците са гоУеми умници.
Виж целия пост
# 1 197
Леле, много джуки при бойците. Къде ги избраха все такива тунинговани
Виж целия пост
# 1 198
Всъщност да наредят парчетата по дължина на земята е много правилна тактика Смайли.
Виж целия пост
# 1 199
Елизабет какво се хили, че нищо не разбирала. Може и да издъни шампионите.

Елена и Елизабет гледат умно, аха да проговорят.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия