💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 5 (26.09.-03.10.2021)

  • 106 159
  • 2 281
# 1 530
Тая Мани е на забавен кадър направо. То бива флегма,ама нейното.. 😆
Виж целия пост
# 1 531
Бамби е страхотна днес отново.
Соня много слабо, не очаквах от нея такъв срив.
Виж целия пост
# 1 532
Красима си има приятел. Каза го онзи ден в лайфа на Александър.
Аха, а споменали кой е и имат ли снимки?Joy С това искам да кажа,че може да каже всичко....
Виж целия пост
# 1 533
Красима винаги играе със сърце и не плямпа много-много, като Елизабет, например.

Морунов какво крещи като че ли го колят!
Виж целия пост
# 1 534
Мани обаче си е циганка. Преди два дни контузена, счупен пръст по нейни думи, вчера на токчета, днес отново контузена.
Виж целия пост
# 1 535
Трябва да  теглят на тласъци, засилвайки с половин празен оборот назад макарата. Човека на шейната може да опита да подскача, застанал в самото начало на шейната за да облекчи допълнително тежестта.

Точно обратното - и шейна, и ски вървят по-лесно, ако тежестта е отзад.
Виж целия пост
# 1 536
Е, намериха играта на Мани! Да лежи и да я теглят. Joy
Виж целия пост
# 1 537
Трябва да  теглят на тласъци, засилвайки с половин празен оборот назад макарата. Човека на шейната може да опита да подскача, застанал в самото начало на шейната за да облекчи допълнително тежестта.

Точно обратното - и шейна, и ски вървят по-лесно, ако тежестта е отзад.

...което Борис доказа.
Виж целия пост
# 1 538
Ама има ли някакви доказателства за постоянните наранявания на Мани, защото и баба може да си увие превръзка около крака и да се брои за ранена.
Виж целия пост
# 1 539
Аха, а споменали кой е и имат ли снимки?Joy С това искам да кажа,че може да каже всичко....
https://www.instagram.com/p/CUR1ctPsKvs/
Виж целия пост
# 1 540
Страхотна Красима.
Кремена съшо  не се скатава гледам.
Браво.
Харесах Андрей много бърз но той си ми е слабост де.

Само мен ли Калоян ме дразни?
Виж целия пост
# 1 541
Бойците пак преписват.

Ха, ха! Да можеше и малко сиво вещество да си вземат от шампионите...
Виж целия пост
# 1 542
Трябва да  теглят на тласъци, засилвайки с половин празен оборот назад макарата. Човека на шейната може да опита да подскача, застанал в самото начало на шейната за да облекчи допълнително тежестта.
Точно обратното - и шейна, и ски вървят по-лесно, ако тежестта е отзад.
Да, зная.
Но при подскачането заължително играча трябва да е в самото начало, за да може след скока да остане в края и.
Виж целия пост
# 1 543
Мани пак ще я возят, днес на шейна.
Мани изпробва поне три-четири вида туризъм в това предаване. Bowtie Жалко, че в тази игра върти.
Виж целия пост
# 1 544
Аха, а споменали кой е и имат ли снимки?Joy С това искам да кажа,че може да каже всичко....
Той се появи по време на live-а. Прибра се и малко след това Красима напусна live-a.

Извинявам се за двойния пост.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия