Борба с рака- духовно оцеляване, физическо преодоляване-73

  • 56 121
  • 753
# 120
Шапка й свалям на Хули. Няма друга като нея! Hug Стискам палци силно скоро сама да се похвали.

Сиско, благодаря за инфото!
Виж целия пост
# 121
Бързо възстановяване! Чакаме те!
🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀😘🍀🍀🍀🍀🍀🍀
Виж целия пост
# 122
Бързо възстановяване
🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
Виж целия пост
# 123
Браво, Хули! 👏👏👏
Давай, момиче! 🥰 🍀🍀🍀
 Ще ти изпращаме всичката си положителна енергия! 🤗

Sisko77, благодаря, че писа!
Виж целия пост
# 124
Sparkling Heart Хули Sparkling Heart
Момиче, с теб сме и хубавите ни мисли пристигат към теб като допълнителен лек към това,
което са направили лекарите и това, което можеш ти с огромната си сила.
Обич и късмет от нас! Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 125
Хули,🍀🌈 прегръдки❤
Силна си, нашият пример и вдъхновение!
Виж целия пост
# 126
Еха, браво на Хули!!! Убедена съм че скоро ще довтаса да ни вкара в правия път! ❤️❤️❤️

Аз имам дата за първа операция за реконструкция, да се похваля! На 31 януари почва сагата "ще ставам силиконка" 😀

Нещо в последно време съм във фазата с черните мисли, но знам, че е временно и не им се давам.

Прегръдки на всички!
Виж целия пост
# 127
Момичета , къде се водите на диспансер?
Какви са ви впечатленията от диспансера в Младост 1?
Виж целия пост
# 128
Хули, поздрави, вярваме в теб❣
Николче, ти какви ги свърши в Панагюрище, какви са ти впечатленията, какво те посъветваха за Золадекса?
Виж целия пост
# 129
Тинтири , къде ще правиш реконструкция? Аз я правих в Александровска. Много съм доволна! Ама моя лекар не знам още ли е там , че искам и здравата да пипне малко
Виж целия пост
# 130
Тинтири , къде ще правиш реконструкция? Аз я правих в Александровска. Много съм доволна! Ама моя лекар не знам още ли е там , че искам и здравата да пипне малко

При Романски ще правя
Виж целия пост
# 131
Момичета , къде се водите на диспансер?
Какви са ви впечатленията от диспансера в Младост 1?

Аз в Токуда. Много си ги харесвам. Предният месец за 5 мин ми направиха протокола за Золадекса. Не се налага да се моля за изследвания, всичко си ми назначават на време. Любезни, внимателни. Налагало се е да се допитвам по тел - няма проблеми.


И аз при Романски ще правя.
Виж целия пост
# 132
Тинтири , къде ще правиш реконструкция? Аз я правих в Александровска. Много съм доволна! Ама моя лекар не знам още ли е там , че искам и здравата да пипне малко

При Романски ще правя
Оле, точно него издирвам.. може ли координати?
Виж целия пост
# 133
Момичетата, които ще правят реконструкция при Романски- колко консултации са необходими и къде приема? Аз съм от Пловдив и много искам поне консултация да направя.  Някой имал ли е проблеми с кожата след лъчетерапията? Лекар ми беше казал, че ще е трудна реконструция при това положение, защото кожата изглеждала тънка като вестник.
Виж целия пост
# 134
Аз направих реконструкцията година и половина след лъчетерапия. Повреме на лъчетерапията мазах с един крем, който се състоеше от 2 съставки , разделени в 2 плика. Трябва да потърся старите си снимки да видя как се казваше крема. Но кожата ми въобще не се повлия от лъчетерапията. Много добре ми се отрази този крем.
Мисля, че имах 2 или 3 консултации с Романски и д-р Тепавичарова преди самата реконструкция.
Аз бях негова пациентка в Александровска болница.
Сега искам контактите му ако някой може да ми ги даде
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия