Тема 4 - Февруарската дружинка премина първата половинка 🌺

  • 40 324
  • 747
# 390
А за фб групи - за по-натам добавям "нито ден без книжки", "офлайн кидс", "бебе в слинг" - за бебеносене, "за лесно отбиване" - като някоя е решила, че и стига толкова кърмене.
Виж целия пост
# 391
И аз съм в групата на пъпчасалите, много надебелялите и космясалите. Направо ме обезобрази това бебе😁. Понеже с предната бременност нямах нито една хубава снимка, в началото на тази се размечтах за някаква фотосесия, обачее абсурд. Не се харесвам граам. Но живо и здраво да се роди миличкото, това е важно в крайна сметка. 😁
Виж целия пост
# 392
При мен окосмяването е намаляло, но имам пъпки по бузите и ми се увеличи целулитът Cry Пия по 3 литра вода на ден, тренирам, прилагам сухо четкане. Други идеи как да овладея положението?
Виж целия пост
# 393
Лицето ми изглежда по-зле, откакто спрях да ползвам ретинол. Надявам се нищо фатално да не се съсипе в идните месеци. С корема и аз съм така. Най-огромният ми ужас е от стрии. Всичко останало подлежи на корекция.
Виж целия пост
# 394
Ох за жалост с целулита и аз съм така - тренировки, ужасно много вода, колаген, добавки кво ли не пия и няма спасение, а съм качила едни никакви 4.5 кг и коремът ми даже е доста мъничък още. Само дето съм се набрала от целулит като шар-пей....Разчетох се и се оказа, че е заради хормоните по време на бременността и за съжаление нищо, освен да го излюпим тва бебе накрая няма да помогне Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 395
Това не е ли воден целулит? Той се маха веднага след раждането.
Виж целия пост
# 396
Да момичета, целулита е от хормоните.Аз +4 кг до сега, 22 седмица и забелязах че като забременях самата мастна тъкан се промени, станах една мека, бедрата ми и д-то най-вече, а никога не съм била отпусната.Няма как, единственото решение е да родим, тогава всичко си се връща както е било.Е, и да внимаваме все пак колко ще качим, защото многото кг не са ок, не помагат нито на нас, нито на бебето💙
Виж целия пост
# 397
Здравейте момичета ! Относно пъпките при мен понякога направо си ме нападат по лицето. Все едно съм в пубертета. По корема косми нямам за сега . Иначе кожата ми стана ужасно суха. Не знам това дали има значение, че съм с момче .
Иначе от няколко дена усещам болка сякаш в Коста долу между краката .
Аз вчера се влюбих в тази количка https://krausman.bg/product/krausman-%d0%ba%d0%be%d0%bb%d0%b8%d1 … %b0-%d0%b1%d0%b5/ , ако имате някакво мнение за нея ще се радвам да го чуя .
Виж целия пост
# 398
Здравейте момичета ! Относно пъпките при мен понякога направо си ме нападат по лицето. Все едно съм в пубертета. По корема косми нямам за сега . Иначе кожата ми стана ужасно суха. Не знам това дали има значение, че съм с момче .
Иначе от няколко дена усещам болка сякаш в Коста долу между краката .
Аз вчера се влюбих в тази количка https://krausman.bg/product/krausman-%d0%ba%d0%be%d0%bb%d0%b8%d1 … %b0-%d0%b1%d0%b5/ , ако имате някакво мнение за нея ще се радвам да го чуя .
Визуално е много хубава, нямам наблюдения върху нея, но не видях да пише какви са гумите, аз държах за нашата да не са помпещи и също не видях до колко килограма е, защото има колички до 15,18 и 22кг. Аз държах нашата да е до 22кг, защото в родата ми и тази на таткото са все едри бебета.
Виж целия пост
# 399
Еха, какви са тези килограми за бебешка количка. Сина ми е на 4 години и половина и сега е 21 кг.
Виж целия пост
# 400
Зависи от детето племенника ми е на 2 месеца и е 7кг. Най-малката ми братовчедка беше 18-20кг на година и половина.
Виж целия пост
# 401
Еха, какви са тези килограми за бебешка количка. Сина ми е на 4 години и половина и сега е 21 кг.
Моят син на почти 5 е 16кг 😁 но аз мисля да слагам и 10ина кг покупки отдолу.
Да си призная, 18-20 кг за година и половина ми се струва много, колкото ще да е едро детето. Но сигурно родителите си следят.
Виж целия пост
# 402
Хора, направо ме плашите с тези килограми на малки деца, 20 кг на година, но ако родителите са по 2 метра и са едрококалести.Имам такива познати, не са дебели или с наднормено тегло, но едри, големи дълги ръце и крака, големи длани, обувки номер 45-46😳То има ли такива колички да издържат на това, ако сложиш и багаж😳
Но, вчера си говорихме с една позната, че нейна приятелка е родила 5 кг момченце, така че в този случай не се съмнявам че на 2 месеца ще е около 7 кг.Чак се стреснах, ако ни се падне такова бебе, как се ражда не ми се мисли😒
Виж целия пост
# 403
Голямата ми дъщеря беше 9-10кг на годинка. Мисля, че и нормата е там някъде 10-12кг. След годинка килограмите не се качват така бързо ежемесечно.
Виж целия пост
# 404
Да са живи и здрави това е най-важното, но за всеки случай ние си взехме количка до 22кг 😄 надявам се да вървим в норма, но най-важното е да ми е жива и здрава.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия