При нас настана оживление, ОКТОМВРИ сме в родилно отделение - Тема 16

  • 51 692
  • 736
# 420
Ох, да ви се оплача. Каката се върна от училище и каза, че я дразни гърлото още 😒 Хвърли си топъл душ. Дадох витамин Ц, направих чай от бял бъз с много лимон и пръскам Тантум. Дано да се размине, че хем за нея се притеснявам, че я оставям не както трябва, хем за бебето да не го посрещнем с болна кака. Уф, оплаках ви се 🙄
Виж целия пост
# 421

Кака Мони с братчето. ♥️♥️♥️ Не мога да опиша щастието си. В началото беше леко стресната, но бързо се отпусна и сега вечерта, след като го накърмих сама поиска да го гушка. Много му се радва, милва го, носи му играчките си, люлее го в кошарата.
Виж целия пост
# 422
бубамара почни авирон детския ако се влошават нещата ии гаегара с топла вода и сол не знам на колко е детето де..
Честити бебчета здрави щастливи и обичани да са❤
Виж целия пост
# 423
Хариомче как сте?
Бубамара и аз съм за авирон, много е добро даже в момента давам на баткото
Виж целия пост
# 424
Пффф, и нашият батко е със сополи.... Уж голям ама няма оттърване...
Деспи, много са сладки 🤗
Честито за новите бебчета и бързо възстановяване на мамите!
Sweety, важното е да има растеж, не е задължително всички да са еднакви 😉 а и щом води, кръвоток и плацента са ок, не е страшно. Само трябва по-обстойно и често да се проверяват нещата.
Яренце, браво за наваксването! Ииии срам не срам, ама какво е vbac?
Виж целия пост
# 425
Pironkyova, честито! Нека Алек расте здрав и безгрижен!
Lollo, успех и на теб! Чакам и от теб добрата вест. Време е. Hug
Яренце, браво за хубавите новини! Ако имаш желание, имаш време да смениш нагласата за раждането. 😉
Sweety2019, пожелавам бебка да дръпне на размер.
bubamara9 , взела си бързи мерки, дано се размине.
DespicableMe, много са сладки! 🤩💓😘
Аз нали бях на преглед. Шийката е скъсена. Разкритие 2 см. Бебчо е добре. Измериха го 3600гр. АГ предложи малко да "ръчне нещата", и пораздразни малко шийката. Тапата продължава да пада. Болезнените контракции продължават. Раждането предстои. ☺️ Пратете по някоя положителна мисъл да е бързо, леко и безпробремно. И на безпроблемно ще съм доволна. 😁
Виж целия пост
# 426
Яренце, браво на детето, че е качило важните грамчета. Аз не бих се навита на vbac, не че съм стигала до този избор. Но съм чела , че тогава не се слагат никакви обезболяващи. Не знам дали е съвсем вярно.
Vbac - vaginal birth after cesarean - вагинално раждане след секцио.
Виж целия пост
# 427
Аз имах задъхване сутринта ,когато станах за пръв път от леглото след секциото.Даже щях да колабирам докторът като дойде да ми смени лепенката и понеже не успях да стана ми я смени на другия ден.Утре ще махне част от конците.Кърма тъй и не ми дойде и тази вечер изпих първата 1/2 Достинекс.До четвъртък сутринта ще съм приключила с него и край на очакването ще има ли или не.Не е за мен тази работа.Утре по живо по здраво ще ни изпишат и най-накрая малко ще си почина,а ММ и майка ще поемат грижите за няколко часа.Иначе имам много енергия,но само с няма и 6 часа нощен сън се чувствам малко уморена и изнервена.А през деня ,поне в болницата,спането е почти невъзможно за повече от 40-50 минути...


И аз имам силен задух и дори болки горе в гръдния кош, придружени със стягания.
Появиха се на втория ден след секциото. Първият ден след операцията бях добре. Сега обаче едва ставам от леглото. Главата
ме сцепва от болка в слепоочието..и този задух.Confounded А долу шевът си боли и той много. Очаквах, че ще е по-леко. Не смея и да оставя бебчо при мен, аз в това състояние просто не мога адекватно да се грижа за него Disappointed
Виж целия пост
# 428
Добро утро! Благодаря момичета ❤️ Тя е на 7, така че сега като отиват на училище, ще накарам таткото да спре за един Авирон таблетки и да го почва. Сега я слушам, че и се е запушил носа. Явно всички са така със сополи 😒 Трябва до събота да я стабилизирам.
На мен днес ми е последен ден вкъщи. Все още не знам как се чувствам и не съм стегнала багаж дори. Днес ще събера някои неща в една чанта и това е 🙄 Ще ида на фризьор и маникюр 😂 Имам 100 перални и искам да им направя една супа, че децата да ядат. Хич не ми е спокойно да я оставя сега такава сополива, ама нямам друг избор.
Виж целия пост
# 429
yanac, много много много успех!!! 🤞 Чакаме скоро да се похвалиш с най-лекото и безпроблемно раждане! 🥰

mamaAnna, Гергана писа, но да- vbac e нормално раждане след предходно секцио.

Gergana5, по принцип не е желателно да се ползва упойка, но не и невъзможно и категорично забранено. Общо взето- зависи.
Теоретично съм подготвена желязно, но си ме присвива стомаха дали всичко ще мине както ми се иска. 😃
Виж целия пост
# 430
Добро утро! Благодаря момичета ❤️ Тя е на 7, така че сега като отиват на училище, ще накарам таткото да спре за един Авирон таблетки и да го почва. Сега я слушам, че и се е запушил носа. Явно всички са така със сополи 😒 Трябва до събота да я стабилизирам.
На мен днес ми е последен ден вкъщи. Все още не знам как се чувствам и не съм стегнала багаж дори. Днес ще събера някои неща в една чанта и това е 🙄 Ще ида на фризьор и маникюр 😂 Имам 100 перални и искам да им направя една супа, че децата да ядат. Хич не ми е спокойно да я оставя сега такава сополива, ама нямам друг избор.

Ти къде щеше да раждаш?
Виж целия пост
# 431
Честито на всички новородили мами и техните бебчета!Всички да са здрави, щастливи и вкъщи на топло!💕
Няма да изброявам, защото вече всеки ден си имаме по няколко бебенца и ще забравя някое, а не искам. 🥰

На болните дечица бързо оздравяване, явно има някакъв грип, защото и покрай мене всички са болни.

Bubamara с тебе ще раждаме в една болница, сподели какво си сложила последно в багажа си.Моя е готов, но тъй като за бебето съм взела само една залъгалка, ми изглежда толкова недовършен и малък.Имам чувството, че забравям нещо.
Виж целия пост
# 432
Paldora, Bobby, аз ще съм в Селена. Сложих дрехи за бебето, дрехи за мен за изписване. За мен багажът е: козметика (за лице, за къпане и за мазане), зарядно, джапанки, хавлия за тяло, хавлия за ръце, бельо, подплънки за кърма (аз бързо се разтичам 😉), вода си сложих 4 бутилки по 1,5л., че нали там било с диспенсър. Това е. Може би нещо и аз забравям 🙄 Други мисля, че не ми е трябвало предишните пъти. Те наистина всичко дават за бебето. Аз не съм сложила биба, да взема и аз да сложа 🙄
Каката вече е наблъскана с Авирон, а големия с витамин Ц 😂 До събота трябва да ги оправя, че ужас. Явно лесно се настива тези променливи дни, ту топло, ту студено.
Виж целия пост
# 433
Paldora, Bobby, аз ще съм в Селена. Сложих дрехи за бебето, дрехи за мен за изписване. За мен багажът е: козметика (за лице, за къпане и за мазане), зарядно, джапанки, хавлия за тяло, хавлия за ръце, бельо, подплънки за кърма (аз бързо се разтичам 😉), вода си сложих 4 бутилки по 1,5л., че нали там било с диспенсър. Това е. Може би нещо и аз забравям 🙄 Други мисля, че не ми е трябвало предишните пъти. Те наистина всичко дават за бебето. Аз не съм сложила биба, да взема и аз да сложа 🙄
Каката вече е наблъскана с Авирон, а големия с витамин Ц 😂 До събота трябва да ги оправя, че ужас. Явно лесно се настива тези променливи дни, ту топло, ту студено.
Оле, зарядно! Благодаря ти Heart Бях забравила откъде си, та си мислех дали няма да се засечем тези дни, но уви, не сме в един град Sad Ще стискам палци всичко да мине по план при теб и да се похвалиш.
Виж целия пост
# 434
Боби, ето в моя списък как е отбелязано зарядното.. 😂

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия