Коледни и новогодишни идеи и декорации - 2021 г.

  • 123 480
  • 1 567
# 1 500
Здравейте, имам голяма молба към дамите от Стара Загора ( ако има такива в темата). Купих си от Айко в нашия град тишлайфер и подложки за хранене с гномчетата, но възглавничките са изчерпани навсякъде. Само в Айко - Стара Загора пише, че има наличност. Много, много ще съм благодарна, ако някоя дама има възможност да отдели от времето си, за да запълня комплекта си 🤗
Виж целия пост
# 1 501
Здравейте, имам голяма молба към дамите от Стара Загора ( ако има такива в темата). Купих си от Айко в нашия град тишлайфер и подложки за хранене с гномчетата, но възглавничките са изчерпани навсякъде. Само в Айко - Стара Загора пише, че има наличност. Много, много ще съм благодарна, ако някоя дама има възможност да отдели от времето си, за да запълня комплекта си 🤗
Ако не се отзове дама във Айко са ми съдействали за покупка и май точно от Стара Загора беше на едни промоционални дебели завеси( имаше само едно в София , а ми трябваха два броя)служителката от отдела намери къде го има и ми даде данните за доставка. Съответно те ми го изпратиха с наложен платеж
Виж целия пост
# 1 502
Здравейте, имам голяма молба към дамите от Стара Загора ( ако има такива в темата). Купих си от Айко в нашия град тишлайфер и подложки за хранене с гномчетата, но възглавничките са изчерпани навсякъде. Само в Айко - Стара Загора пише, че има наличност. Много, много ще съм благодарна, ако някоя дама има възможност да отдели от времето си, за да запълня комплекта си 🤗
Ако не се отзове дама във Айко са ми съдействали за покупка и май точно от Стара Загора беше на едни промоционални дебели завеси( имаше само едно в София , а ми трябваха два броя)служителката от отдела намери къде го има и ми даде данните за доставка. Съответно те ми го изпратиха с наложен платеж
Много благодаря, ще опитам и този вариант
Виж целия пост
# 1 503
Малко по- различна къщичка. Blush Много ми хареса и не издържах на изкушението.
Виж целия пост
# 1 504
Стъклениците ми. Темата е Лешникотрошачката...






[/img]
Виж целия пост
# 1 505
Прекрасни, прекрасни украси сте показали, момичета! Браво на всички!

Пепински, много е красива украсата в Сливен. Не знам чие дело е, но е чудесна в последните години. Много е приятно да се върнеш в родния град и да те посрещне такава украса!
А къде е ледената пързалка? Зад хотел "Сливен" ли е това?
Виж целия пост
# 1 506
Прекрасни, прекрасни украси сте показали, момичета! Браво на всички!

Пепински, много е красива украсата в Сливен. Не знам чие дело е, но е чудесна в последните години. Много е приятно да се върнеш в родния град и да те посрещне такава украса!
А къде е ледената пързалка? Зад хотел "Сливен" ли е това?
Да на паркинга
Виж целия пост
# 1 507
Кухнята
Детската
Виж целия пост
# 1 508
Само това ми е новата декорация


А елхата тази година изпратена на терасата при цветята
Виж целия пост
# 1 509
Ето я и нашата елха.
Виж целия пост
# 1 510
Бебка ми събори елхата и счупи върха. Намерих решение - един мечо го крепи
Виж целия пост
# 1 511
Малко по- различна къщичка. Blush Много ми хареса и не издържах на изкушението.

Откъде е къщичката ? Прекрасна е !!!!!! Heart
Виж целия пост
# 1 512
Отчитам се с моята елха Simple Smile Така и не успях да си купя голяма тази година, но догодина, живот и здраве, ще обърна по-сериозно внимание Simple Smile
Виж целия пост
# 1 513
Украсата в детската стая е дели на малката ми дъщеря

Виж целия пост
# 1 514
И тази година следя темата с интерес,изпълнихте я с много красота Heart Exl
Ще се включа и аз с елхата,селцето,входната врата отвътре и отвън:




И малко красота от Лондон:








Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия