
Здравейте. Аз съм нова тук и имам един въпос, който ме тормози доста. Надявам се да намеря отговорите. Дъщеря ми е родена на 22.12.20г . Има всички ваксини от родилното, но след това, когато трябваше да продъшжим с тези на два месеца, три, педиатърката и беше с Ковид и нямаше заместващ лекар. Та започнахме късно с поставянето им. Ще сложа снимка на календара и за да се ориентирате. След като беше на деа месеца сложихме шествалентната( не съм на ясно с марките). После се появи атопичен дерматит по рамене и гърди и ставаше на рани. Месеци на ред неможехме да ги изчистим и отлагахме ваксините. Сменихме педиатърката и започнахме поставянето им отново. Но в момента предстои ваксина морбили, ясно е , че се притеснявам, но повече ме притеснява, това че тя е на 1.2 месеца, а няма поставени ваксини за 3 месечна възраст. Има ли друго бебече така, с ваксини за годинка, които не са сложени, как се процедира, проблем ли е това голямо забаеяне…? Сега предстои морбили, след това тези две пневмококи, които нямаме , реимунизация след 6 месеца и така. Ще съм многоооо благодарна, ако някоя мама ми даде отговор. Препоръчани теми