Спам тема(Тиквено Октомврийски Спам!) - от 01.10. до 31.10.21г.

  • 28 114
  • 1 373
# 210
Бтв, бюстието даде фира, погребах го тържеВствено
Виж целия пост
# 211
Бтв, бюстието даде фира, погребах го тържеВствено

Нееееееееееее ти нямаш срце Sad
Виж целия пост
# 212
то ти бая тумбак си отпрала. дано си бременна че иначе н з
Виж целия пост
# 213
то ти бая тумбак си отпрала. дано си бременна че иначе н з
Тва трябваше за епичен пост да си го зпазиш. Егаси ритуалното самоубийство, излъчвано само по бегемама!
Виж целия пост
# 214
Чупете малко място, бре!

Джасте Wine Glass
Виж целия пост
# 215
Че умреМ и че загинеМ с вас!
Виж целия пост
# 216
Баси понеделникът стана петък Simple Smile
Виж целия пост
# 217
Секой ден се питам Днес петък ли е?
И да не е, на простотиите не ми пречи.

И нещо важно исках да ви кажа, но забравих какво.
Ядох! Да кажа.
Не ребра, кюфтаци. От тия от скаричката вчера.
Виж целия пост
# 218
Аз изЕдох един пакет бели дълги семки за нула време с винцока! Сега живота е по бел!
Виж целия пост
# 219
Аз изЕдох един пакет бели дълги семки за нула време с винцока! Сега живота е по бел!

А наздравето Sad
Виж целия пост
# 220
Епа....

Аз предопредих кат отивах.....
Виж целия пост
# 221
И семки обичам. Но много ме боли коремчето от тях.

Неврологът каза да влизам в болница, нещо да ми вливат и други гадни неща. 4 дни.
Пффф, дано ми дава да пия Heart Eyes
Виж целия пост
# 222
Дайсче, да ме държиш в течение! Ще пиеш, вода! 🤗 Какви "други гадни неща" ?
Виж целия пост
# 223
Не знам, Рейче, като чух игли, и ми стана лошо. Но ще е края на месеца. Трябва и физиотерапия, което не знам какво включва.

Хайде, хубав ви гаден ден.
Виж целия пост
# 224
От снощната дискусия разбрах, че не е имало ФБ и че не разбирате от телефони JoyJoy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия