Спам тема(Тиквено Октомврийски Спам!) - от 01.10. до 31.10.21г.

  • 28 114
  • 1 373
# 225
Налазвам я таа, не ме спирайте Simple Smile

Виж целия пост
# 226
Ей, не ти стигат бабите от ОС на блока
Виж целия пост
# 227
От снощната дискусия разбрах, че не е имало ФБ и че не разбирате от телефони JoyJoy

и бьостйето уе най-важното
Виж целия пост
# 228
RIP за бюсти, още плачим Sad
Виж целия пост
# 229
ша зема една пластмасов чашка да зберем некви кинти за ново
Виж целия пост
# 230
Добър ден!
Виж целия пост
# 231
Добро утро.
Голям бахър сутрин, бе.
Дзъндзъникам Wink в офиса. Мноо мий студено. Мразя да ми е студено. Мразя и да ми е жежко. Няма угодия, ей.

Айде на кафето,

да се постоплим малко:
Виж целия пост
# 232
значи немаш критическа честито както го казах мно отдавна
Виж целия пост
# 233
Джасте, не си сама.
И тука е 3С, в офиса в 18 😆
Виж целия пост
# 234
Какви са тея оживени разговори преди 9 сутринта, вие не спите ли ?? Пънчи, а ти що търсиш малки куклички, да те питам?
Виж целия пост
# 235
Да си играе. Joy
Виж целия пост
# 236
Какви са тея оживени разговори преди 9 сутринта, вие не спите ли ?? Пънчи, а ти що търсиш малки куклички, да те питам?
Да ги преоблича и храни, а и да кани гости да пият чай.
Добър ден!
Виж целия пост
# 237
Хапвам гройзе аз....не е лошаво никак...

Търсих дебело зимно яке, то едни тънкяши..летни абички по моему. Едната кака дори се обиди на въпроса ми имате ли дебели детски якета. Пр@дла.  Най -мразим да ми казва некой къде мен ме стяга шапката, егати...
Припомних си що не ходим по таквиз пръдливи магазини, а пазарувам основно онлайн и в големи безлични вериги, дето няма такива пр@дли, които ходят по мен и си позволяват да се изказват, без да ги е питал некой.......
Виж целия пост
# 238
Пънчи, а ти що търсиш малки куклички, да те питам?

ми вие ме отрязахте, кат Бойко режеше ленти навремето - ПП йок, бира йок, запой йок, Миле Китич йок ... да са стягате, че таа кукличка праи сигурно добра мосакаааа Simple Smile
Виж целия пост
# 239
written test 51/51 PASS
ай готова съм, и устният мина, от тук нататък пак минавам на самоподготовка, докато не ми изпаднат няколко хиляди лева да взема да се подготвя за С1, което искам. Може да му ударите по някой друг молебен за моето опарачване с обучителни цели Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия