Любители на кучета - 122

  • 29 935
  • 738
# 300
Оригиналния Julius-K9 IDC Powerharness е под друг ъгъл и предната лента -минава пред гърдите,а не пред врата .Мойто магаре досега да се одушило 1000 пъти ,
с първата версия,но с IDC няма проблеми .
Иначе ей това им е "мерцедеса" ,ама и цената му е като за такъв :

https://zoomagazin.eu/bg/kategorii/Julius-K-27474/Julius-K9-IDC- … B0&rlv_rpos=1
Не знам дали има по-малки размери и доколко приемливи са им на тях цените.
За дакел предвид проблемите с гръбнака ,може би най-подходящ ще е нагръдник тип- "хамут"
Виж целия пост
# 301
Тук е на къде, къде по-добра цена, а има и размери
JULIUS-K9 IDC®-Power
https://www.zooplus.bg/shop/kucheta/povodi_kaishki/nagrudnici_za … nagrudnici/475934

Аз пазарувам от същия сайт, но с разширение "uk"
Има повече нагръдници JULIUS-K9 IDC®-Power, както и размери
https://www.zooplus.co.uk/shop/dogs/dog_collars_dog_leads/julius … Lbjyy1MyWIQo4cYlm
Виж целия пост
# 302
Ние с повод на К9 изкарахме доста време на плажа. Железни са!
Виж целия пост
# 303
Моя е от Зооплюс. Освен ,че са най-евтини, там имах и абонамент + още някаква отстъпка.  
Този Y-Harness само като модел и размери го гледах наскоро в Стефанов,че ще купувам в близко време някакъв,
и го посочих като примерен удачен модел.
Наистина са железни и си заслужават цената. Китайските реплики от Али Експрес материалите им нямат нищо общо с оригиналните.
Виж целия пост
# 304
Пропуснала съм толкова пораснали прекрасници! Здрави да са всички - дамата Тайра, господата Леон и Арчи!

Аз от Алиекспрес пазарувам за Саско. Взимала съм тренировъчен повод, ватирано яке, поводи за разходка, каишки, нагръдници, медальони. Не купувам от най-евтините. Доволна съм, имам фал само с един еластичен повод, който се разпъна и изхвърлихме.
Най-любими са ми поводите с двойна ръкохватка
Скрит текст:
Имах 180 см, но наистина се влачи по земята. Домашните се дразнят, на мен обаче ми е любим. Сега си купих 150 см.
Виж целия пост
# 305
Здравейте, някой дали има опит и може ли да сподели мнение за правенето на скенер (томогораф) в ЦВК и ЯМР в многопрофилна клиника в Г. Баня. Става дума за изследване на глава на немска овчарка и се чудя къде ще получим по-качествен резултат. Ако някой е запознат, какви са предимствата на единия и на другия метод. Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 306
Значи... Чарли се научи някъде към годинка и половина да се качва на леглото. На дивана по-рано, че е една идея по-нисък.
Значи има време и Айк да се научи. Все пак е само на 9 месеца. Но понеже се държи като голямо куче - никакви бели не прави вече у дома, често забравям че е толкова малък. А и имам усещането, че винаги е бил с нас. Дружелюбността явно е част от характерите на помчетата, досега ръмжащо такова не съм срещала, а доста се разхождат около нас. За разходките обаче е пръв. Едва го прибирам, а като реши че му е време да излиза цвърчи като мишка докато не види нагръдника в ръката ми. Вчера надвечер валеше, исках да изчакам да поспре, е не стана. Нахлюпих една бейзболна шапка да не ми мокри очилата и половин час джапахме в локвите - той мега щастлив. После се наложи да го суша, беше се накъдрил чак от влагата. Joy
davs, аз не мога да помогна, дано не е сериозен проблема на кучето ви!
Виж целия пост
# 307
Здравейте, някой дали има опит и може ли да сподели мнение за правенето на скенер (томогораф) в ЦВК и ЯМР в многопрофилна клиника в Г. Баня. Става дума за изследване на глава на немска овчарка и се чудя къде ще получим по-качествен резултат. Ако някой е запознат, какви са предимствата на единия и на другия метод. Благодаря предварително.
По отношение на проблеми с гръбнака от познати в София, знам, че в Горна баня са добри специалистите и операции, подобни на хората за дискови хернии, са се превърнали в рутинни. Не знам дали това важи и за диагностиката на глава. Успех и късмет ви пожелавам.
Виж целия пост
# 308
Скрит текст:
Оригиналния Julius-K9 IDC Powerharness е под друг ъгъл и предната лента -минава пред гърдите,а не пред врата .Мойто магаре досега да се одушило 1000 пъти ,
с първата версия,но с IDC няма проблеми .
Иначе ей това им е "мерцедеса" ,ама и цената му е като за такъв :

https://zoomagazin.eu/bg/kategorii/Julius-K-27474/Julius-K9-IDC- … B0&rlv_rpos=1
Не знам дали има по-малки размери и доколко приемливи са им на тях цените.
За дакел предвид проблемите с гръбнака ,може би най-подходящ ще е нагръдник тип- "хамут"
Ох, бяхме взели в началото от този тип, но така се дърпаше и затова се насочихме към този с лентата между крачентаца... освен ще взема някакъв на ниска цена и да упражняваме слагането. Знаем за проблемите им  сгръбнака, но в нас е като подвижна лудница и скача като луд, а навън пък е едно дърпане и мрънкане при появата на куче...толкова иска да си играе с някое, но 95% получава игнор или му се зъбят.
Виж целия пост
# 309
Здравейте, някой дали има опит и може ли да сподели мнение за правенето на скенер (томогораф) в ЦВК и ЯМР в многопрофилна клиника в Г. Баня. Става дума за изследване на глава на немска овчарка и се чудя къде ще получим по-качествен резултат. Ако някой е запознат, какви са предимствата на единия и на другия метод. Благодаря предварително.
От нашите ветеринари, от кумата ми и от тези в Син Кръст знам, че в Многопрофилната имали най-съвременната техника (затова и много клиники препращат към тях). Не стигнахме до ЯМР ние, но рентгена стана супер бързо, без замотавания, снимката на диск (в Син Кръст не ни дадоха такава) и разбира се, разчитане на момента. ММ беше с Буба и доктора - каза, че лабораторията е точно както човек си представя съвременна лаоратория. Веднъж съм ходила там, нямам други наблюдения, но ако аз се чудя, пак при тях ще ида.
Виж целия пост
# 310
Скрит текст:
Оригиналния Julius-K9 IDC Powerharness е под друг ъгъл и предната лента -минава пред гърдите,а не пред врата .Мойто магаре досега да се одушило 1000 пъти ,
с първата версия,но с IDC няма проблеми .
Иначе ей това им е "мерцедеса" ,ама и цената му е като за такъв :

https://zoomagazin.eu/bg/kategorii/Julius-K-27474/Julius-K9-IDC- … B0&rlv_rpos=1
Не знам дали има по-малки размери и доколко приемливи са им на тях цените.
За дакел предвид проблемите с гръбнака ,може би най-подходящ ще е нагръдник тип- "хамут"
Ох, бяхме взели в началото от този тип, но така се дърпаше и затова се насочихме към този с лентата между крачентаца... освен ще взема някакъв на ниска цена и да упражняваме слагането. Знаем за проблемите им  сгръбнака, но в нас е като подвижна лудница и скача като луд, а навън пък е едно дърпане и мрънкане при появата на куче...толкова иска да си играе с някое, но 95% получава игнор или му се зъбят.
Трябва да му намерите другарче на неговата възраст а заради крехко става му и по възможност с негови те размери . Възрастните кучета ще го игнорират , защото не могат да си играят с него заради опасността да го повредят и отегчението да търпят бебешките му зъбенета, хапаници. В най-добрия случай ще го търпят да ги тормози с бебешките си игри, лежейки и ближещи го. Нормално голямо куче няма да се озъби на бебе или да го нарани Ако търсите заради размерите "джобни" породи възрастни кучета за приятелчета , само те може да се озъбят  на бебе. Избягвайте ги тях, освен ако и те самите не са бебета.
За нагръдник изберете нещо по-евтино, защото бързо ще го израсте и ще ви трябва друг.  Ако не го изгризе преди това 😂
Виж целия пост
# 311


Не помня колко зъба имат кучетата, но моето може да си покаже всичките!!!
Виж целия пост
# 312

Гушнат в мама е най-хубаво.
Виж целия пост
# 313
Кришка 🤣🤣🤣. Много е сладък дзверо.
Аз изпрах бебето. Балсам не му сложих, но сложих на мен. Еми хубав е и мирише страхотно. Нищо, че пише, че е само за животни 😆. Косата ми стана мека и лъскава, а и няма да хващам кърлежи и бълхи.
Виж целия пост
# 314
Ох бе, Ре! Joy

Аз се каня от 2 месеца да взема шампоана на Фурминатор и все идва времето за пране, и го къпя с бебешкия. То пък и този бебешки флакон няма свършване значи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия