Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 15

  • 95 560
  • 752
# 330
За какво се ползва?
Виж целия пост
# 331
При нас не го видях вчера тоя ароматизатор за WC...взех някакъв друг, никакъв аромат
Виж целия пост
# 332
По-щадящо и бързо изсъхване на косата.
Виж целия пост
# 333
а памук или микрофибър е кърпата за глава?
Виж целия пост
# 334
Микрофибър.
Виж целия пост
# 335
И аз ги ползвам тях, както и бебешките Lupilu от Лидл.
Дм ските са по-хубави
Виж целия пост
# 336
И аз ги ползвам тях, както и бебешките Lupilu от Лидл.
Дм ските са по-хубави
А в редовния асортимент има ли такива с кутия или трябва да чакам някакво специално предложение?
Виж целия пост
# 337
И аз ги ползвам тях, както и бебешките Lupilu от Лидл.
Дм ските са по-хубави
Меко казано.
Виж целия пост
# 338
И аз ги ползвам тях, както и бебешките Lupilu от Лидл.
Дм ските са по-хубави
А в редовния асортимент има ли такива с кутия или трябва да чакам някакво специално предложение?

Да, в редовен асортимент са, намират се до големите пакети с по 2 и 4 разфасовки.

Аз сгреших и взех от Лидълските, ужасни са, чакам да свършат.
Виж целия пост
# 339
Мокрите кърпи с кутия се продават постоянно,но кутията не е безплатна.Около 4 и нещо са кърпи с кутия.Много е удобна,капачето е много хубаво.
Виж целия пост
# 340
Мокрите кърпи с кутия се продават постоянно,но кутията не е безплатна.Около 4 и нещо са кърпи с кутия.Много е удобна,капачето е много хубаво.
Да,да,редно е да са по-скъпи заради кутията.Питам понеже лидлските нямат такава опаковка в асортимента,а само на определени акции.
Благодаря на всички,които ми отговориха!🌺
Виж целия пост
# 341
Иначе честно казано най-много харесвам мокрите кърпи на Бочко, но тъй като няма откъде да ги купя карам на Дмски и Лидълски.
Сега се наканих да си купя микрофибърна кърпа за коса, повлияна от мненията тук. Как не съм се сетила досега и как не се съм ги забелязала, при все че редовно си вземам нещо на Ебелин, я четки за грим, я аксесоари за коса
Виж целия пост
# 342
Аз такива тюрбани съм взимала от Декатлон, по 3-4 лева са.
За дъщеря ми, понеже ходи на плуване, не съм забелязала кой знае каква попивателна сила.
Някой ако може да ги съпостави с тези от ДМ, може би те са по-добри.
Виж целия пост
# 343
Аз съм имала микрофибърна кърпа за коса . Не ми харесва това нещо. Не попива косата. После сушенето е два часа... С микрофибър само чистя у дома. За това и смених предназначението й.
Виж целия пост
# 344
И аз не съм доволна от сушенето. Бих си купила памучен такъв, но май не съм срещала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия