Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 415

  • 29 988
  • 739
# 285
Привет,момичета!

 Благодаря за хубавите пожелания,бъдете живи и здрави.

 Въртя се на една въртележка, от понеделник се надявам да намаля малко скоростта. Сега всичко ми е със срок за вчера и затова съм телеграфна.Blush

Хубав ден!
Виж целия пост
# 286
Добро утро..

Благодарности за новите снимки и новини.  Енгин е страхотен,феновете също.
Araselia  със немалко закъснение - Честит рожден ден. Желая ти здраве, обич, сбъднати мечти, безброй поводи за усмивки, успехи и късмет. Flowers Rose

На всички  хубав есенен ден, с позитивно настроение и много усмивки!
Виж целия пост
# 287


От Ранини: http://www.ranini.tv/haber/45769/1/telemundo-inter-medyanin-tems … ilmini-lisansladi

Telemundo лицензира 13 турски филма, представени от Inter Medya

Глобалният успех на турските сериали продължава да увеличава интереса към турските филми. Inter Medya, една от водещите турски дистрибуторски и продуцентски компании, подписа ново споразумение с испанския оператор Telemundo Пуерто Рико за 13 филма.

Inter Medya и Telemundo преди това бяха подписали лицензионно споразумение за излъчване на филма „Чудо в клетка № 7" по каналите на Telemundo в САЩ и Пуерто Рико. Успехът на филма проправи пътя за нова сделка.

Telemundo, стартира поколение турски филми под името "Cine Telemundo Turco" през август, излъчва турски филми във вторник от 18:00 до 20:00 часа. "Поверявам ти децата", "Вечна любов", "Брат ми", "Али", "За двама ни".... Telemundo, което лицензира филми като "Такива, каквито сме", "Вземете го обратно", "Втори шанс", се очаква скоро да представи филмите на зрителите.

 След споразумението Беатрис Чеа Окан, мениджър продажби и покупки на Inter Medya, каза: „Щастливи сме да съобщим, че сме лицензирали 13 от нашите филми на Telemundo. Всички тези продукции са продуцирани от успешни продуцентски компании в Турция. "Cine Telemundo Turco“ е чудесна възможност за тези, които обичат турското съдържание, да се запознаят с нашите филми. Надяваме се, че още много филми в нашата библиотека ще срещнат публика от това поколение и сме сигурни, че те ще бъдат обичани от зрителите. Винаги е удоволствие да работиш с Telemundo “, каза той.


Справка уикипедия: Telemundo е американска наземна телевизионна мрежа на испански език, собственост на NBCUniversal Telemundo Enterprises, подразделение на NBCUniversal, което от своя страна е собственост на Comcast. Той предоставя съдържание на национално ниво с програмиране, разпространено по целия свят в повече от 100 държави на над 35 езика.

Р.Р: Енгин през 2018 г. промотира филма "Поверявам ти децата" с турнето си в Латинска Америка.
Виж целия пост
# 288
Оооо,Араселия,ти си била наборче....Честит да ти е положината век живот, житейски опит и всичко,което той носи! Бъди здрава през предстоящите 50, наслаждавай се на новият етап, и греби с пълни шепи от всичко! Както се казва, "Един живот живеем". Нека да е песен,некада е лесен, нека да е влюбен, нека е щастлив!
Никога не е късно за сърдечните поздравления.Я вижте Енгин.... Света празнува рождения му ден една седмица преди датата и продължава една седмица след нея! Пък нека му е зле от толкова стотици хиляди благопожелания и положителна енергия,която се изсипва като дъжд върху него!
Сега наистина, с голямо закъснение,но искрено и от все сърце пожелавам  на любимия ми актьор,писател и човек щастливи 40 години.Нека има от всичко по много, нека срещне любовта,нека продулжават успехите му във всички поприща,на които се изявява.Турция му стана малка,наистина! Глобален талант,глобална любов,глобален успех заслужава!
Ние,феновете по целия свят, показахме през тези изминали дни какво е фенска любов,колко сме много и по целия свят, показахме и, че за правилната кауза сме способни да се обединим и да действаме кати един! Вие не сте много активни в ТТ /изключвам Марианка/ от това,което прочетох, но пък аз съм.Много е удобно и бързо за новини от Енгин, докато пътувам за работа или пък чакам по спирките.Не следя нищо друго,което не е свързано с него,затова още с влизането,съм наясно.Та, такъв голям празник  за РД в тази соц.медия друга година не е имало.Толкова беше приятно,толкова любов се насочи към момчето ни,толкова благопожелания,че биха му трябвали  месеци да ги изчете,ако пожелаеше. Имаше всеки ден различни акции, с различна тематика,свързани с Енгин,от различни организатори, но всеки участваше свободно навсякъде. без забрани, без обида, без заяждане.Само с една единствена цел- да празнуваме РД на нашата ярко светеща звезда- Енгин Акюрек !!!
Празнувахме ние, феновете по целия свят, кой както пожела, отпразнуваха го и колеги и приятели на Енгин,тези, които го обичат и уважават, разбира се, поздрави и пожелания бол имаше и от всички събудили се най-после журналисти,списания и сайтове.
А колко благотворителни кампании се организираха в чест на любимия актьор, колко усмихнати деца видяхме, кръв даряваха в Бразилия, в Индия,Индонезия,дори в Камерун празнуваха......Просто е невероятно само да го прочетеш! Енгин трябва да е силно впечатлен от проявата на толкова много обич и уважение към него!
 Само можем да предполагаме как е празнувал самият той,но пък в края на деня видяхме сърдечната му благодарност,както винаги, в неговият си стил- естествен,земен,без преструвки.Просто Енгин.
Дарителската кампания на Махта, събраните средства тази година, повече от 1000 дарители,жеста на Енгин да благодари лично за вниманието и за желанието.......просто беше черешката на тортата!!!
Такова си ни е момчето,уважително,работливо, истинско!!!!!
нека никога не се променя,нека следва неотклонно начертания път, защото определено е правилен.
Никога не сме го видяли в лигава поза,никога не сме се срамували от него, а това за сериозните хора, дори в Турция,означава и се цени много.
Момичета,тук съм,чета ви, но ми е много,много кът времето за писане. И аз като Марта карам дълги работни смени,но не съм спряла да се интересувам нито от Енгин,нито от вас.
Радвам се,че сте здрави и сте добре,радвам се, че ви има и сте тук,радвам се и съм благодарна,че подъържате нашата къщичка винаги със светлинка,топличка,удобна и уютна.
Имайте светъл и ползотворен ден, напук на лошото време и на завистливите погледи!!!



Виж целия пост
# 289
Филмите, особено тези на Интернет платформите са със съответна свобода за СЦ и най-вече режисура и начин на заснемане. Т.е. няма я лицемерната цензура при ТВ и кино проектите за местната зрителска аудитория.
Вчера ми попадна трейлър съдържащ толкова откровени секс сцени, че да се чудиш филмът турски ли е или не.
Но в световен аспект хората са се нагледали пък на тези неща и другите тематики, свободно снимани се радват на зрителски интерес.

П.П. Продължавам да не мога да качвам снимки от телефона.
Виж целия пост
# 290


Енгинист Махта пусна сертификата в групата:

Свидетелство за Благодарност

Уважаеми Енгин Акюрек,

Дарението, направено от ваше име от вашите близки от различни страни по света за вашата 40-годишнина, беше прието с благодарност.
По този повод Вие подкрепихте разходите за образование на наша студентка.
От името на нашите ученици ви желаем добро здраве, щастие и дълги години с вашите близки.
Благодарим ви за подкрепата на „Животът, променен от образованието“.

Г-н Тайфун Йоктем
Общество Darüşşafaka
Председател на Управителния съвет
Виж целия пост
# 291


Енгинист Махта пусна сертификата в групата:

Свидетелство за Благодарност

Уважаеми Енгин Акюрек,

Дарението, направено от ваше име от вашите близки от различни страни по света за вашата 40-годишнина, беше прието с благодарност.
По този повод Вие подкрепихте разходите за образование на наша студентка.
От името на нашите ученици ви желаем добро здраве, щастие и дълги години с вашите близки.
Благодарим ви за подкрепата на „Животът, променен от образованието“.

Г-н Тайфун Йоктем
Общество Darüşşafaka
Председател на Управителния съвет
Flowers Bouquet

Виж целия пост
# 292
Здравейте момичета!




Дарусафака: За съжаление трябва да прекратим срещата. Около 400 души дойдоха на срещата, сигурен съм, че мнозина биха искали да говорите повече. Ако искате, кажете последното изречение, за да можем да завършим програмата. Енгин: Наистина ви обичам всички! Още веднъж им благодаря от сърце за това, което направиха. Надяваме се да се срещнем отново на други благотворителни и приятелски срещи. за @enginakyurek international

Земен и истински както винаги!

Приятен ден момичета!
Виж целия пост
# 293


Попаднах в туитър на една дискусия - арабките са споделили нещо за сериала "Бягство" - да знаем....
Бягството касае женският персонаж, на Ирем. Както писа Бирсен - образът и ще търпи промяна.
Мехмет е журналист и събитията ще се развиват в Газиантеп - на сирийската граница. Като доказателство представят и това, че Енгин е последвал в профила си Zainab Salbi - родена в Ирак, живееща в Америка.
Писахме за нея преди време.
Виж целия пост
# 294
Темата ще е интересна.
Виж целия пост
# 295


Освен  Енгин, Ахмет и Оя също са получили сертификати за инструктори за подводно плуване.
Виж целия пост
# 296


За хубава вечер - Керим и Санджар!
Виж целия пост
# 297
Един Санджар и от мен!
Виж целия пост
# 298




Не мога да му се нагледам на Енгин.
Взимам си асистентчето и в леглото.
Виж целия пост
# 299


Лека.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия