Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 415

  • 29 991
  • 739
# 300
Добро утро!Дано вече спре да вали днес,че много ни идва вече тоя дъжд.Желая ви хубав ден!
Виж целия пост
# 301


Добро утро момичета.
Да започнем ден събота със Санджар и Мави.
Успешна да е.

Damata, 9-ти ден вали в региона ни.
Добро утро и на теб.



univision потвърдиха - на 18 ноември започва излъчването на 3 сезон, за тях, на "Дръщерята на посланика".
Виж целия пост
# 302
Добро утро!
,
Есента настъпва с пълна сила, нищо не зависи от нас, бъдете здрави и хубаво си изкарайте уикенда!



Енгин наистина е много хубав на лаифа с карираната риза ,някак спокоен и одухотворен Heart Eyes



Хубава събота Purple Heart



Виж целия пост
# 303


Добро утро момичета Two Hearts
Да си пожелаем една хубава събота, въпреки дъждовното и студено време навън.

Ето, че и трети сезон ще си изгледат на univision. Сериалът си върви по света, хората си гледат...
Виж целия пост
# 304
Добро утро,





Момичета, Hug

Здрава и приятна събота.
Виж целия пост
# 305


Малко торта за закуска.
Виж целия пост
# 306
Добро дъждовно утро...

Желая ви здраве и много усмивки.
Приятна почивка и спорна работа на работещите..

Сериала свърши,продава се,гледа се по цял свят .Кучетата лаят,  а кервана си  върви..😍
Виж целия пост
# 307
Списанието Thinking



Виж целия пост
# 308


https://twitter.com/engingreekfc/status/1449300966499667969

Ето и видео от репортажа, и гифче.
Виж целия пост
# 309
Здравейте момичета!



В  тоя дъждовен ден освен да седим в къщи  и да гледаме някой филм, след като сме си свършили работата ,друго не ни остава.Същевременно чакаме новини за Енгин.
Хубав ден ви желая!




От списанието!



В по увеличен вид.
Виж целия пост
# 310
Е към сторито си го добави току що.
Виж целия пост
# 311


Да, ето го в сторито му.
Довечера в 18:00 ч. ще пуснат пълната фотосесия.
Ние ще изчакаме да видим какво ще пуснат или какво имат предвид.
Виж целия пост
# 312
Е към сторито си го добави току що.
Flowers Bouquet
Загадъчното присъствие, какво ли подсказва....
Виж целия пост
# 313


Илкнур, дизайнерката - стилистката написа: Готови сме
А ние чакаме.
Виж целия пост
# 314


Илкнур, дизайнерката - стилистката написа: Готови сме
А ние чакаме.


Не знам защо, но на пръв поглед ми изглежда като реклама на скъп парфюм...очаквам нещо много стилно,елегантно,бутиково People Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия