Островна приказка (Ada Masalı) - Алп Навруз и Айча Туран. Тема 4

  • 34 763
  • 732
# 690
Момичета Ко имате възможност пишете споделяйте ,слагайте любими снимки от проекти да дръпнем темата и страниците.
Утре не се знае дали ще съм на линия да пусна темата затова искам тази вечер.
Днес е приказния ден за кино и романтиката се завръща. Gift Heart
Ще има шепот на море и погледи и любовни слова. Ще се изкефим да има нещо по така в морето. Хазиран вече не я е страх.


Снощи мернах ръчичката и Дженк тренираше оххх ко може да се намери от някъде да резнем гифки.
Каза аз не се бия за пари.
Светле:hugs: Ко случайно намериш с барабанките да не забравиш да споделиш.
Виж целия пост
# 691
Привет и от мен...не остана...4 часа....
Жес ,кои редици са уредели....???
Айде...снимчици от мен....но трябва да се редуваме....
   







Довечера съм на линия и аз.....Hands Plus1BlushHug
Виж целия пост
# 692
Светле ,редувам те давай още такива по баклава и шорти и селфита.
Може и клипчета.

Свет я кажи Алпи много гаджета ли е имал Joy
Интересно ми е дали ги мятка или е моногамен.
Виж целия пост
# 693
Аз ще съм 2 в 1 днеска 😂 хем ще гледам на лаптопа приказката, хем ръчичкаъюта по телевизора. Глесала съм я, но пак си го гледам с интерес. Може би ще се включвам и тук да обсъждаме приказката.
Виж целия пост
# 694








Феми,доколкото зная само две...едната е Ебру Чам...преди приказката..по време на пандемията ,миналата година...не е лоша ,но е доста "впотребявана" JoyJoyJoy





Другата ...предната ...в следващия пост....JoyStuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 695
Как две нещо пикантно дай може ли само две да е менкал , ние тука за какво сме аз съм насреща JoyStuck Out Tongue Winking Eye
по време на ръчичката без гадже ли е бил

Пуснах новата темичка . Нека пишем в тази и после се местим .
Свет , Тенкю за светкащите надписи и мечетата като Алп и Айча .  Гледах някой части да са в тон с основния надпис   Има нови неща.
https://www.bg-mamma.com/?topic=1383053
Виж целия пост
# 696
Предната е Башак Парлак....незнам колко време е бил с нея...



Миналата година по време на рожд.му ден една друга мацка се навърташе около Алпчи ,но не я огря...и тя май доста е обиколила ...Aslışah Alkoçlar



Виж целия пост
# 697
Свет , Алпчи си пада и той като Чачо  по зрели кадъни .
С Пърлак колко са изкарали има ли инфо защо се разделили ?
Има хубави очи Пърлак , гледала съм я в един сериал .
Виж целия пост
# 698
Незнам ,Феми колко време е бил с Пърлак...аз не я харесвам...изглежда по голяма от него...

Момичета ...тази вечер новата серия започва в 20ч....аз без малко да забравя....

Ето линкове...https://www.canlitv.legal/star-tv-canli-kesintisiz

https://www.startv.com.tr/canli-yayin

Виж целия пост
# 699
Обещаващ таг - #güzelgünlere  (хубави дни)
Пойраз: Всичко, което направих беше за теб, дори и когато не бях до теб...


Хайде малко остана.
Феми, благодаря за новата тема! ❤️
Виж целия пост
# 700
Обещаващ таг - #güzelgünlere  (хубави дни)
Пойраз: Всичко, което направих беше за теб, дори и когато не бях до теб...


Хайде малко остана.
Феми, благодаря за новата тема! ❤️

Много хубави думи. Всичко което направих е за теб дори когато не бях до теб.  Revolving Hearts
Някой неща бяха излишни. Човек си мисли за любимия че му прави добро.
Ще се насладим на сладки моменти и дано да ни отпуснат нещо по така. Няма за кога да отлагат.

Разказвайте какво става и филма за тези, които не гледаме онлайн.
Виж целия пост
# 701
Синан затвори Бату и Едил в едно помещение. Дано открият Хазиран на време и каже къде са Идил и Бату иначе ще умрат от горещина.

За тези, които гледат Хазиран в посланието си към Пойраз му каза "Ти ме сдобри с морето0", дали не е кодирано съобщение и да е някъде до морето 🤔
Виж целия пост
# 702
Досега не бяха ме разплаквали ,но и този момент дойде.....Disappointed Relieved
да не се окаже ,че Зейнеп е наистина гибя....
Виж целия пост
# 703
Досега не бяха ме разплаквали ,но и този момент дойде.....Disappointed Relieved
да не се окаже ,че Зейнеп е наистина гибя....
А, аз на мократа сцена си се отчетох, но и този епизод е много е опционален. Много са ми милички всички вече от тоя остров. Като едно голямо шарено семейство.
А явно краят на Бату ще е настина трагичен, все се надявах, че ще измислят някак добре да свършат нещата за него.
Виж целия пост
# 704
До морето са Пойзи ще се сети и спаси.  Нали има снимка с лодка и е след спасяването и ще се прегърнат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия