Естетични процедури за лице и тяло – 42 тема

  • 65 933
  • 738
# 180
Попитай кой да е лекар - ще ти обясни и покаже.
Виж целия пост
# 181
https://www.youtube.com/watch?v=cdEJxDcyBSY

Сигурно на повечето от вас ви е известно, обаче аз чак сега разбрах, че в действителност, със СО2 се работи доста прецизно в зоната около очите. Което е супер!
Виж целия пост
# 182
И на мен не ми е известно, но само чета и гледам клипчета. Където и да попитам не намирам положителни отзиви за тази зона и за всичките видове лазери
Виж целия пост
# 183
Наистина има много противоречива информация за всяка една процедура.

 Но в случая ми направиха впечатление две неща, че пациентът е с тънка и суха кожа и все пак е направен лазера (разбира се, крайния резултат не се знае какъв е), а и няма видимо отпускане на клепачите също.

И фактът, че се работи зоната около цялото око, защото на много места избягват да третират близо до очите (което е разбираемо), но ето че може и че се прави.

А и друго нещо, това момиче/жена, ако беше в България, щяха да я върнат и да й кажат, че очите й са добре и да предложат само ботокс или мезотерапия, например.

Останала съм с такива впечатления и затова когато видя да се правят подобни неща съм "ехааа, много яко." Joy
Виж целия пост
# 184
Обаче е много подозрително, че всички тези клипчета показват процедури, без след това да дадат сравнение на преди и след или поне крайния резултат. Което ми говори, че едва ли има уау разлика, защото иначе щяха да се късат да показват такива снимки...
Виж целия пост
# 185
Наистина има много противоречива информация за всяка една процедура.

 Но в случая ми направиха впечатление две неща, че пациентът е с тънка и суха кожа и все пак е направен лазера (разбира се, крайния резултат не се знае какъв е), а и няма видимо отпускане на клепачите също.

И фактът, че се работи зоната около цялото око, защото на много места избягват да третират близо до очите (което е разбираемо), но ето че може и че се прави.

А и друго нещо, това момиче/жена, ако беше в България, щяха да я върнат и да й кажат, че очите й са добре и да предложат само ботокс или мезотерапия, например.

Останала съм с такива впечатления и затова когато видя да се правят подобни неща съм "ехааа, много яко." Joy

В моя случай - резултат никакъв, необходимост от 3-4 процедури поне. Много по-ефективна бе плазмата.
Виж целия пост
# 186
a.l.e.n.a, а по-същия начин ли беше третирана зоната - цял горен и долен клепач?

Виж целия пост
# 187
Да, и беше доста болезнено.
Виж целия пост
# 188
Момичета, привет!
Имам следният въпрос, ако може да ме посъветвате.Слагам ботокс пачи крак и гневна бръчка горе долу през 6 месеца.Сега е вече 6ти месец от последното поставяне.Ботоксът на около очите ме е поотпуснал повече и там ме дразни най-много.Въпросът ми е, ако направя някоя от тези мезотерапии/еднократно/ дали ще има някакъв ефект, в смисъл някакво временно маскиране на бръчиците, за да отложа следващото поставяне на ботокс още малко?
Виж целия пост
# 189
teda mars, от тези изброените най-удачен избор ми се струва SayphaRich за твоя случай. По-плътна е и ще видиш леко заглаждане и подобрение в зоната, дори и след еднократна процедура. За още един, макс два месеца без ботокс е ок. Simple Smile
Виж целия пост
# 190
Sayoha rich нс мен ми го поставиха сaмо в бузите , около очите слага ли се ?
Виж целия пост
# 191
Candy_girl, да, може да се инжектира в околоочната зона.
Виж целия пост
# 192
Красавици, нямам време напоследък да стигна до форума и не съм следила, ако сте коментирали.😌 Да сте виждали някоя промоция за трите зони ботокс /гневна, чело, пачи/. За София /Без дерма акт/. Иска ми се преди декемврийските празници да се позагладя. тенкюю 🤗
Виж целия пост
# 193
А ако се слага ботокс на единици излиза ли
много по-скъпо?
Виж целия пост
# 194
Не.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия