Естетични процедури за лице и тяло – 42 тема

  • 65 935
  • 738
# 210
Да ми препоръчате в Пловдив или околността към кой да се обърна за лека корекция на устни /от възрастта едната долна половина ми е хлътнала /
 Искам да е естествено не напомпано , просто да са ми еднакви устните 
Моля за препоръки
Благодаря
Виж целия пост
# 211
Ботоксът при мен държи не повече от 3 месеца. Бях чела едно проучване, че недостиг на цинк в оргамнизма води до по-бързо разграждане.

Не знам дали имам недостиг, пия добавки цинк, не мога да преценя дали удължи срока му. Разбира се, действайте на своят отговорност с добавките Simple Smile
Виж целия пост
# 212
Какво мислите за поставяне на хиалурон директно в назолабиалите? Изобщо има ли доктори, който още го практикуват?
На моя позната и е поставен по този начин и резултата вече повече от година е чудесен 🤔
Виж целия пост
# 213
Какво мислите за поставяне на хиалурон директно в назолабиалите? Изобщо има ли доктори, който още го практикуват?
На моя позната и е поставен по този начин и резултата вече повече от година е чудесен 🤔
На мен ми слагат, да.Но съм с дълбоки назолабиални и много плътна кожа.
Виж целия пост
# 214
Какво мислите за поставяне на хиалурон директно в назолабиалите? Изобщо има ли доктори, който още го практикуват?
На моя позната и е поставен по този начин и резултата вече повече от година е чудесен 🤔
На мен ми слагат, да.Но съм с дълбоки назолабиални и много плътна кожа.
И на мен са ми слагали миналата година, но и моите са много дълбоки - комбинирано в точки на скулите за повдигане и директно в назолабиалните. Нямам никакви негативни ефекти, но само веднъж са ми поставяли филър в тази зона, не знам при продължително наслагване как би се отразило.
Виж целия пост
# 215
Аз също имам поставен филър в назолабиалните,  1 мл и съм с тънка кожа. Поставен е март и към момента резултата ме задоволява.
Благодаря за мненията за ботокса. Май очакванията ми са били по- големи от в възможностите на ботокса Blush
Виж целия пост
# 216
И аз имам поставен хиалурон по 1 мл. в назолабиалните преди 1 година. Нямам дълбоки бръчки там. Много добре стои иначе.
Виж целия пост
# 217
Дамите с филър в назолабиални и марионетни линии - усещате ли твърдост под кожата, тоест самия филър или е меко и не се разбира с напипване, че има нещо?
За тези две зони - от кои видове филър би имало най-естествен резултат - визуално и  като усещане на лицето?
Виж целия пост
# 218
В началото се усеща, после вече не.
Виж целия пост
# 219
Аз в тези 2 зони имам поставен Volift  и не съм го усещала, води се мек филър.
Виж целия пост
# 220
Аз съм си слагала филър директно в назолабиалните и съм доволна. Не се усеща твърдост под кожата, само в началото. Вече 4 месеца минаха и си стои естествено. Наскоро сложих и малко в скулите.
Виж целия пост
# 221
Аз съм си слагала филър директно в назолабиалните и съм доволна. Не се усеща твърдост под кожата, само в началото. Вече 4 месеца минаха и си стои естествено. Наскоро сложих и малко в скулите.

Колко и какъв филър сложихте?
Виж целия пост
# 222
Ако става въпрос за назолабиалните, там сложих общо 1 мл Juvederm  Ultra 3. Цената беше 600 лева. Това беше лятото и още си държи.
А в скулите си сложих Saypha наскоро - пак 1 мл разпределен, че исках да се възползвам от пакетите в Дерма акт, които са филър +една зона ботокс. 😀 Всъщност аз отидох с идеята да си слагам филър под очите, но докторката ми каза, че трябва първо да ми сложи в скулите и тогава под очите. Та се доверих, засега добре се получи. Иначе Saypha не е подходящ за зоната под очите по принцип, там ще се слага друг.
Виж целия пост
# 223
Ако става въпрос за назолабиалните, там сложих общо 1 мл Juvederm  Ultra 3. Цената беше 600 лева. Това беше лятото и още си държи.
А в скулите си сложих Saypha наскоро - пак 1 мл разпределен, че исках да се възползвам от пакетите в Дерма акт, които са филър +една зона ботокс. 😀 Всъщност аз отидох с идеята да си слагам филър под очите, но докторката ми каза, че трябва първо да ми сложи в скулите и тогава под очите. Та се доверих, засега добре се получи.
В скулите пак ли Juvederm   сложихте и лифтира ли филъра  долната част на лицето. Аз ако слагам в скулите ще търся този ефект, защото след филъра в назолабиалните , той натежа и  се получи увисване тип  булдочески бузи.
Виж целия пост
# 224
В скулите пише, че Saypha е сложила, разпределен 1мл.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия