Естетични процедури за лице и тяло – 42 тема

  • 65 934
  • 738
# 225
Да ми препоръчате в Пловдив или околността към кой да се обърна за лека корекция на устни /от възрастта едната долна половина ми е хлътнала /
 Искам да е естествено не напомпано , просто да са ми еднакви устните 
Моля за препоръки
Благодаря

да си повдигна въпроса
Търсих на зад в темите, помня че някой беше споделил за зъболекарка в или около Пловдив която прави много естествени корекции на Устни , но не открих

Моля Помагайте
Благодаря
Виж целия пост
# 226
Привет отново,  търся мнение за д- р Панайотова от Дерма Вита.
Виж целия пост
# 227
Здравейте, момичета! От известно време следя темите за  естетични процедури, но не намирам отговор на проблема си. Току-що се регистрирах и пиша за пръв път. Искам да попитам правил ли си е някой плазмотерапия? Възможно ли е да има странични ефекти като подуване и отоци под очите и то месец след процедурата? Аз си направих миналия месец и десетина дни след това започнаха ужасни отоци под очите. Лекарката казва,че аз съм първата с подобни проблеми и най-вероятно проблема е другаде. Пусках изследвания -кръв, урина, хормони. Имах бактерия и пих антибиотик, но подуванията продължават, вече месец и половина след процедурата! Моля споделете какъв е вашия опит от тази процедура! Извинявам се за дългия пост!
Виж целия пост
# 228
Аз съм правила не веднъж - и не е имало проблеми. Не съм и чувала за такива последствия. От какво са според лекарката?
Виж целия пост
# 229
Според нея са от здравословни проблеми, като бъбреци. Никой не е чувал за такива последствия от плазмолифтинг. Единствено, ако това,че плазмата беше обогатена с витамини, може да направи алергична реакция...не знам! Лекарката е категорична, че не е от това! Аз също искам да вярвам,че не е от процедурата, защото мислех да правя поне още 2, но проблемите почнаха точно след нея.
Виж целия пост
# 230
Е, то ако е от бъбреци - няма ли общо отичане навсякъде, не само под очите? Според мен е напълно възможно да е реакция към коктейла, добавен към плазмата.
Виж целия пост
# 231
Дали проблема ще отмине с времето, започнах да  се притеснявам. Мисля си дали да не направя още, но чисти, без добавки, като се надявам да поправя щетите. Като цяло първата процедурата нямаше ефект, дори сега очите ми са в по-лошо състояние. Благодаря за отговорите!
Виж целия пост
# 232
Правила съм плазмотерапия няколко пъти на венци, за проблеми с пародонтоза, едва ли ще съм много полезна. Но не, нямала съм никакви странични реакции. Ефектът при мен за венците беше много добър, но не след първата процедура, а с натрупване.
Плазмата е собствен материал, от нея не следва да има реакция на тялото, възможно е от някоя от съставките с която е била обогатена. При мен беше поставен само мой материал, без добавки към него.
Виж целия пост
# 233
Дали проблема ще отмине с времето, започнах да  се притеснявам. Мисля си дали да не направя още, но чисти, без добавки, като се надявам да поправя щетите. Като цяло първата процедурата нямаше ефект, дори сега очите ми са в по-лошо състояние. Благодаря за отговорите!

Консултирайте се с алерголог, направете тест за алергия към продукта.
Виж целия пост
# 234
Ainram, в клиниката, където ходя, изискват предварителни изследвания, за да се направи подобна процедура. Не знам как стои положението на други места.

https://reversesofia.com/bg/page/izsledvaniya-plazmoterapia/izsl … nia-plazmoterapia

Организмът ти ще се пребори по естествен начин с проблема, но ще трябва да мине известно време. Не прави нищо друго в зоната, докато не се нормализира състоянието. Simple Smile
Виж целия пост
# 235
Момичета, препоръчайте моля Микронидълинг околоочна зона 🙏
Дали някой има опит при Жанина Борисова?
Виж целия пост
# 236
Отдавна не следя темата. Напоследък виждам сполучливи устни, напр. мернах из медии Венета Райкова,  а и други. Кои са новите актуални филъри или пък други методи за оформяне на устни?
Виж целия пост
# 237
Да ми препоръчате в Пловдив или околността към кой да се обърна за лека корекция на устни /от възрастта едната долна половина ми е хлътнала /
 Искам да е естествено не напомпано , просто да са ми еднакви устните 
Моля за препоръки
Благодаря

да си повдигна въпроса
Търсих на зад в темите, помня че някой беше споделил за зъболекарка в или около Пловдив която прави много естествени корекции на Устни , но не открих

Моля Помагайте
Благодаря
Устни съм правила при д-р Гигов, много естествено ми ги прави и точно така както искам, леко допълване и повдигане. Единственото лошо е,че последният път ме държа няма и 2 седмици, което ми се струва прекалено малко,  като цяло при мен винаги се разграждат бързо Disappointed
Виж целия пост
# 238
Да ми препоръчате в Пловдив или околността към кой да се обърна за лека корекция на устни /от възрастта едната долна половина ми е хлътнала /
 Искам да е естествено не напомпано , просто да са ми еднакви устните 
Моля за препоръки
Благодаря

да си повдигна въпроса
Търсих на зад в темите, помня че някой беше споделил за зъболекарка в или около Пловдив която прави много естествени корекции на Устни , но не открих

Моля Помагайте
Благодаря

Д-р Кондакова, студио Ellini
Виж целия пост
# 239
Имате ли поглед за работата на др. Етугов и какво ви е мнението за него, като специалист? По точно ме интересува поставянето на конци и ботокс. Веднъж съм го посещавала за други процедури и ми направи добро впечатление. Проблем ми е леко свличане на долната част на лицето по съвет на специалисти ще помогне блокирането на дъвквателните мускули с ботокс. Също виждам, че се задълбочават линиите под окото. Там какво би помогнало?
Слагала съм конци при него, има лек ефект но ефекта не беше уау, и като цяло възстановяването отнема време.
Сега търся вариант за отпуснат долен контур на кой специалист да се доверя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия