Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно - 31

  • 89 389
  • 735
# 255
-Деца, запишете днешната тема, "Илиада"....
-Г-жо, иляда с букви или с цифри да го запишем?
Виж целия пост
# 256
Пиян стои прегърнал едно дърво за равновесие.
Идва друг пиян и го пита:
- Брадчед, кво правиш тука, бе? Късно е!
- Па е, чакам рейса!
- Ха, че кой ще те вземе с тоя голям букет, бе?


- Ти ще гласуваш ли за Ицо Хазарта?
- Ъпсурт!
Виж целия пост
# 257
Виж целия пост
# 258
- Ало, представителството на ХХХХ ли е?
- Да, кажете.
- Искам да направя рекламация. Новият ви смарт часовник е пълен боклук.
- В какъв смисъл, от какво точно се оплаквате?
- От вградения крачкомер. От сутринта само гледам телевизия и не съм мърдал от леглото, а той показва над 5000 крачки...
- Но, господине, прочетохте ли дребния шрифт? Там пише, че когато мастурбирате трябва или да слагате крачкомера на пауза или да преместите часовника на лявата ръка...
Виж целия пост
# 259
Въпрос към Радио Ереван:
- Какво да направим, че да не се потим на работа?
- Какво е това "работа" ние не знаем, но ако е това, което си мислим - не се завивайте с одеало.

***

Въпрос към радио "Ереван": - Каква е разликата между Библията и Кама сутра? Радиото отговаря: - Библията ни учи да обичаме ближния, а Кама сутра ни учи как точно...
Виж целия пост
# 260
- Дядо, как да стигнем до града?
- Минавате през полето с коноп, след него има говореща рекичка, тя ще Ви каже.
Виж целия пост
# 261
На 100 човека, работещи във фирма, им е казано, че трябва да се ваксинират. 97 от тях отказват и си тръгват от работното място, но 3-ма остават и казват, че ще се ваксинират. Едно време, когато бягахме от час винаги оставаха 3-4 човека, е те тия са същите педе*аси от тогава..
😭😅😅
Виж целия пост
# 262
На пътя е спряла кола и не тръгва. Отзад се е наредила голяма опашка от автомобили. Всички свирят с клаксоните. От колата излиза красива блондинка, приближава се към най-близкият автомобил и казва на шофьора:
- Господине, бихте ли погледнали, какво ѝ има на моята кола, а аз тука ще натискам клаксона вместо вас…



Овчар с овцата си стопира Мерцедес и шофьорът пита:
- Дядо, теб ще те качим, ама овцата?
- Няма страшно, тя ще си топурка отзаде.
Сяда овчаря в колата и шофорът подкарва с 10 км/ч. Гледа назад, овцата си бяга. Ускорява на 40, още си бяга. Вдига 100 овцата все си бяга. Шашнат, нашия вдига до 180 и гледа овцата оплезила език. Доволен казва:
- Дядо, овцата ти нещо се оплези...
- Накъде се е оплезила?
- Ами наляво.
- Ааа... изпреварва...
Виж целия пост
# 263

Виж целия пост
# 264


Виж целия пост
# 265
Виж целия пост
# 266
Прибрал се Адам късно вечерта и Eвa му устроила сцена на ревност.
- Ти полудя ли? — ядосва се Aдaм.
- С кого мога да ти изневеря? Та ние сме единствените хора на земята!
Малко по-късно през нощта се събужда от докосване на Eвa.
- Какво правиш, милa?
- Броя ти ребрата…
Виж целия пост
# 267
Камилче пита майка си:
- Мамо, защо имаме две гърбици?
- За да можем да издържим без вода дългите дни, през които прекосяваме пустинята.
- А защо ни е такава дебела шията?
- За да не ни е студено през нощта и да не ни е горещо през деня в пустинята.
- А защо имаме такива големи копита?
- За да можем по-лесно да ходим през пясъците на пустинята.
- Мамо, за какво са ни всички тези екстри, след като живеем в зоопарка?!
Виж целия пост
# 268
- Мамо, ти може би вече искаш внуци?
- Аз, сине, честно казано повече искам на Малдивите
Виж целия пост
# 269
Камилче пита майка си:
- Мамо, защо имаме две гърбици?
- За да можем да издържим без вода дългите дни, през които прекосяваме пустинята.
- А защо ни е такава дебела шията?
- За да не ни е студено през нощта и да не ни е горещо през деня в пустинята.
- А защо имаме такива големи копита?
- За да можем по-лесно да ходим през пясъците на пустинята.
- Мамо, за какво са ни всички тези екстри, след като живеем в зоопарка?!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия