Аз лично на телефона ше разчитам и на място ше видя колко стрява тоя фотограф
Аз лично на телефона ше разчитам и на място ше видя колко стрява тоя фотограф

Аз обичам и мусака и тиквички и като цяло всичко, което си написала е ок, затова все питах каква точно е храната, а не просто "гадна е". Важното е да сте живи и здрави с бебчо и дай Боже за всички родилки и бебета 
Бъдете щастливи
Относително е на кое може да се каже вкусно и не вкусно. На вкус и Цвят нали се сещате
Както и това с «Ако ти си мил и те ще са мили » Ревала съм с молба да ми вливат по бавно лекарството през катетъра защото боли , молих се с сълзи . и получавах «Нямам време да се занимавам с теб. Аз определено не съм попадала никога там на човечност.
но всеки с неговото си виждане . 




Препоръчани теми