💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 7 (10.10.-17.10.2021)

  • 87 294
  • 1 869
# 225
Леле това същество Туджаров като го гледам направо ме изкарва извън нерви. Много мразя кашкавалени, нежни мъже.
Виж целия пост
# 226
3мин ... след 10 мин загубени в опити за преминаване.. правила.
Туджаров зле, Стоян зле ..

По халките ще минат освен Морунов още Андрей, Елизабет и Милена само според мен
Виж целия пост
# 227
Е точно в тази игра исках да видя Паулина. Как се мъчи на халките ..
Виж целия пост
# 228
 Ужасен е Туджаров, мазен и гнусен, отгоре на всичко и некадърен във всичко. Поне да компенсираше с нещо това чучело.
Виж целия пост
# 229
Стоян не опита три пъти, преди да му разрешат наказание.

Пълна пародия е всичко.
Виж целия пост
# 230
По халките ще минат освен Морунов още Андрей, Елизабет и Милена само според мен
Моля ти се! Мани също ще мине, ама мислено Simple Smile Тя даже е най-бърза!
Виж целия пост
# 231
Преди да решат, че може да има наказание, някой губи много време в опити. Димо казва, че може да чакаш 3 минути и от там вече никой не се пробва, а си чака минутите. Не е редно да са такива правилата и да се мислят в движение.
Виж целия пост
# 232
Мина Андрей, ама друг път.  

Кой играе? Стоят и чакат да им изтече наказанието.
Виж целия пост
# 233
Голяма пародия. Срам ме е да ги гледам.
Виж целия пост
# 234
Да, не очаквах, че няма да успее Андрей.

Но без тези три наказателни минути тази игра нямаше да може да завърши с тези играчи.
Виж целия пост
# 235
Какви са тия. Щото не стават се молят за наказание. Смях. Избрани от незнамсиколко хиляди
Виж целия пост
# 236
Браво на Бети! Второто минаване беше много добро.
Виж целия пост
# 237
Разгеле! Бети мина много добре.
Виж целия пост
# 238
Що си губят изобщо времето тези, които измислят препятствията?
Биг брадър да си гледаме, отколкото това с наказанията- по- интересно ще  е.
Пародия!
Виж целия пост
# 239
Браво на Джуджи!
Ново правило в движние - някой да отиде да помогне да обърне лодката на Кремена, че няма иначе как да отидат да си показва Мани тоалетите в резиденцията.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия