💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 7 (10.10.-17.10.2021)

  • 87 296
  • 1 869
# 240
Валентин беше топ!
Виж целия пост
# 241
Боже, сега освен Мани и Кремена ще пренасят...Трагедия
Виж целия пост
# 242
Браво на Елизабет. С пясък по ръцете беше безгрешна.

Играта е разкошна, но изиграването и е пародия.
Ето, сега Морунов отива с плуване да помага на Кремена...
Виж целия пост
# 243
Страшна пародия е това предаване: бутане, влачене, помощ, дърпане - изобщо съм без коментар!
Виж целия пост
# 244
Браво на Елизабет!

Морунов пък ще спасява Кремена! Майко мила!

Браво на Валентин! Пък уж певачката била по-добра от него. Що не я пуснаха да я видим, м?
Виж целия пост
# 245
Валентин беше най-добър. Бети след него.
Виж целия пост
# 246
Паулина да развее трътка на халките 😏
Браво на Валентин и Елизабет.
Виж целия пост
# 247
Мани, Кремена... Ще реват червените за Соня, ама хак да им е. Следващия път Неделчо на пангара, за да защити МанитУ.
Виж целия пост
# 248
Едно не мога да разбера - преди близо 50 години съм минавала на ръце по халки, но още помня техниката - маймунско/Тарзанско клатене на опънати ръце с минимум усилия всяка ръка на следваща халка (че и прескачане). Тези са там вече седмици,  за кой ли път имат халки, и пак само някои се сещат за оптималната техника???
Виж целия пост
# 249
Паулина не играе, на срещу за 5 кози! Кремена прихвана маниящина и сега и за нея ще търсят полезен пост на лево храстче! Много усеща липсата на Соня!
Виж целия пост
# 250
Ама нали са дошли най елитните момци и моми на държавата , да показват мускули/ум и воля
Що се нервите каквито ни участниците такава ни държавата!
Поука ИВ
Виж целия пост
# 251
Морунов, Рабухчиев, Валентин и Елизабет .. 4/15 минаха по правилата на играта .. как после да правиш трудни и яки игри, като играчите не могат да ги изиграят. А нашите игри са максимално до 25% като трудност сравнени с оригиналния формат на предаването
Виж целия пост
# 252
Тези халки може ли така да мъчат тези участници, а са млади хора ( изключвам Стоян). Как пък толкова да не могат да ги минат ...
Виж целия пост
# 253
Взелия, дал Морунов,  пък от раз мина на халките 😃
Виж целия пост
# 254
е сега вече буквално “Отърваха козите” в това предаване Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия