💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 7 (10.10.-17.10.2021)

  • 87 288
  • 1 869
# 210
Играта е много хубава, може би най-добрата този сезон до момента.
Виж целия пост
# 211
Ох, дано победят Приключенците, за да видим реакцията на "Най-добрата във всичко", която няма да играе днес.
Виж целия пост
# 212
Пак игра, съобразена с Мани.... 🙄
Специално измислено да са само 5 поста. 🤐
Виж целия пост
# 213
Уффффффффффф!




Значи най-добрите - Тъ и Па - няма да участват.
Виж целия пост
# 214
Щом чак и Семира, и Милена казаха, че Туджаров го е страх да отиде на елиминации....
Чий го дири тоя там, като го е страх? Мани поне е жена, а мъж да се държи така е абсолютен резил.
Виж целия пост
# 215
Смайли, Бенгън и Мари Мар, хора, чест и почитания за труда и постоянството ви!

Аз искам бойците да си останат на реката, докато Мани е там. И това им е много... Можеха отдавна да са се оттървали от нея след едно, максимум две стратегически посещения на съвети за номинации. Не го направиха, е, явно ги кефи да са племето с най-недъгавия играч. Ама на мен недъгави играчи не ми се гледат, така че поне да не им е кеф и на тях. Впрочем, аз смятах Соня за изключително добър играч в племето им. И това, че Неделчо и Мани се радват на отпадането ѝ, също не ме кефи. Мани не може да ѝ стъпи на малкия пръст, а Неделчо не е по-добър от нея и не е по-малко "отровен".
Виж целия пост
# 216
Играта ще е интересна защото Мани няма да участва. Откъде им се вземаха нерви на червените да я търпят толкова време...
Виж целия пост
# 217
Поли на курорт днес, гледа от първа линия битката. Оправдано решение - не я виждам да може да мине по халките.
Виж целия пост
# 218
От фейса 😄


Виж целия пост
# 219
Паулина всеки път си мисли,че е на мястото на Ралица.Не спира да говори.
Виж целия пост
# 220
Туджаров даже търчи като жена.
Виж целия пост
# 221
Нормално е никой да не харесва Соня - не е за харесване. А Неделчо е много по-добър играч от Соня.
Все ми е тая кой ще спечели. Никой не заслужава.
Виж целия пост
# 222
Браво на Морунов за минаването. Блестящо представяне.
Борис неочаквано зле.
Много трудно минаване на Рабухчиев.
Виж целия пост
# 223
Борис и Туджаров се излагат.
Виж целия пост
# 224
Айде пак квичи тая .. - "Тичайй", "По-бързо" ..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия