💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 7 (10.10.-17.10.2021)

  • 87 295
  • 1 869
# 255
Имам чувството, че Красима ще скъса халките, май и тя е бая поналяла в Резиденцията.
Виж целия пост
# 256
И Кремена за нищо не става.. Нямаше смисъл да я вкарват.
Виж целия пост
# 257
5/15, браво и на Стратимир.

От всички играчи в играта днес Кремена се представи най-зле.
Виж целия пост
# 258
Как я няма Па, та да се качи върху мъжете!
Виж целия пост
# 259
Че и крещи "Скачай" на Милена, която едва я крепят за глезените.
Виж целия пост
# 260
Че и крещи "Скачай" на Милена, която едва я крепят за глезените.

Нагла до безобразие.

Браво на Симеон!
Виж целия пост
# 261
Браво и на Симеон, пребори се, въпреки, че не му беше лесно.

6 човека от 15 успяха в играта.
Виж целия пост
# 262
Че и крещи "Скачай" на Милена, която едва я крепят за глезените.

Ама на Стратимир на хилядата хвърляния не й се чу гласа, еййй!
Виж целия пост
# 263
Паулина защо не отиде да си търси козичките, които изгуби нелепо, вместо да крещи така изнервящо и да дава неадекватни съвети като този към Милена да скача?!?
Виж целия пост
# 264
Сините са зле с хвърлянето...а. успяха
Виж целия пост
# 265
Поли е гледала филми за мажоретки Simple Smile Там скачат Simple Smile

Браво на Симеон за точността при хвърлянето, реално върна интригата за победата.
Виж целия пост
# 266
Че и крещи "Скачай" на Милена, която едва я крепят за глезените.

На двете котви,Паулина и Красима,им е много лесно да крещят отстрани “Скачай!”
Виж целия пост
# 267
На Елизабет са ѝ казали "днес трябва да се раздадеш! Ще се дупиш!"
Виж целия пост
# 268
Много кофти кадър на Елизабет надупена .. защо не са го изрязали?

Иначе браво за темпото с което копаеше Елизабет, видимо много по-бързо и с много по-висок каданс от Милена.
Виж целия пост
# 269
Елизабет и Красима са като някакви сумистки с тези голи задни части и тази препаска в средата им ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия