💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 7 (10.10.-17.10.2021)

  • 87 288
  • 1 869
# 495
Жълтите що назидания отнесоха за две кокошки и недоказана вина, а Приключенците/Поли няма ли да ги порицаят за загубата на реквизит?

За Рабухчиев гласувах, дано има късмет момчето, кротък и търпелив е.
Виж целия пост
# 496
Аз съм за Рабухчиев
Виж целия пост
# 497
Жълтите що назидания отнесоха за две кокошки и недоказана вина, а Приключенците/Поли няма ли да ги порицаят за загубата на реквизит?

За нея всичко може.

Димо включи тъпите шеги.
Виж целия пост
# 498
Очаквам Рабухчиев да спечели.
Виж целия пост
# 499
Битката е хубава за гледане. Жалко, че играят двама само в нея.
Виж целия пост
# 500
Защо на племената червени и сини им казват бойци и приключенци, а на жълтите само жълти. Даже така ги изписват.
Виж целия пост
# 501
Битката е хубава за гледане. Жалко, че играят двама само в нея.
Да, само нарицателните горилата и кинг конг малко ме смущават...
Виж целия пост
# 502
Наказаха ги зареди Наденицагейт.
Виж целия пост
# 503
Тази вечер Димо чупи тъпомера с неадекватни и обидни коментари - за пръв път от началото на предаването спирам звука, не се издържат тези явни подигравки към Неделчо!
Виж целия пост
# 504
А как избраха такава мъжка игра? Ако тук имаше жена капитанка щеше да загине безвъзвратно. Тогава друга игра ли щеше да има?
Виж целия пост
# 505

Да, само нарицателните горилата и кинг конг малко ме смущават...

Рабухчиев сам се нарича Горила Рабухчиев, а Кинг Конг е измислица на Димо.

Тази вечер Димо чупи тъпомера с неадекватни и обидни коментари - за пръв път от началото на предаването спирам звука, не се издържат тези явни подигравки към Неделчо!

Не му е за първи път.

А как избраха такава мъжка игра? Ако тук имаше жена капитанка щеше да загине безвъзвратно. Тогава друга игра ли щеше да има?

Разбира се. Игрите са според участниците. Много често спрямо един участник, който... изненада... побеждава.
Виж целия пост
# 506
Рабухчиев верно като маймунка😀. Как само минава препятствията. За Симеон съм.
Виж целия пост
# 507
А как избраха такава мъжка игра? Ако тук имаше жена капитанка щеше да загине безвъзвратно. Тогава друга игра ли щеше да има?
Да, друга щеше да е играта ако имаше жена капитан.
Виж целия пост
# 508
Ако се сетят да ги наредят първо на земята, ще е по-лесно.

Симеон дали разбра, че най-дългите "кости" са в средата. А, сега Димо им го повтори.
Виж целия пост
# 509
Рабухчиев се измори по-малко от Симеон по трасето, кардиото му е по-добро сравнено с останалите двама капитани.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия