Лакове за нокти - 155

  • 38 386
  • 735
# 345
Георгиева, никога не можеш да сбъркаш с червено! 😍
Виж целия пост
# 346
На мен ми харесва много, въпреки че точно този нюанс не е "мое" червено и не нося такъв. Но поне на себе си червен лак слагам на къси или поне не много дълги нокти, иначе много "вампирско" ми стои за всеки ден Grinning
Виж целия пост
# 347
Момичета, страхотни сте. Толкова сте мили. Благодаря ви от сърце. Heart

Долче, страхотни преливки, чудни маникюри. И предходния и настоящия. Heart Eyes
Папурче, Георгиева, прекрасни. Heart Eyes
Виж целия пост
# 348
Долче, никой не може да те надмине ❤ Не познавам друг лакоман, който да отгатва безпогрешно лак/марка/номер 👍🏻
Виж целия пост
# 349
Долче, въобразила си си, че топа е размазал лака. Много добре се е получило!
MarieSt, повече от година ползвам Есенс за кутикулите. Много съм доволна и нямам намерение да го заменям с друг. И друг път съм споделяла в темата за това гелче, че е страхотно.
Виж целия пост
# 350
Джаста, прекрасна просто. Не стига, че тук няма никакви Аури, а и вие така да ме изкушавате 🤍.
Бързо оздравяване.
Долче, преливката ти е чудесна.
Пурпурче, Георгиева 🤎❤.
Аз не успях да снимам вчера лака ми. Дано утре да е в добро състояние за да ви покажа.
Виж целия пост
# 351
Здравейте, момичета ❤
Не съм ви навестявала от доста дълго време, че бях претоварена с работа, след това пустия Ковид, от който още се възстановявам и малко ви изтървах.
Всички сте много красиви и със страхотни идеи, голямо вдъхновение ❤
Днес се чудех какво да правя и намалих ноктите до дъно, че са меки и ще им трябва време за възстановяване. Та този лак, който като цвят за мен е изключително недоразумение, днес се оказа на ръцете ми 😂
Не мога да преценя дали ми харесва или не мога да го понасям, сигурно утре ще реша 😂
Виж целия пост
# 352
Всички сте прекрасни Heart Eyes
Преди доста години, когато нямаше такова разнообразие от четки се налагаше да купувам лак с тънка четка, за да мога да се рисувам. Цветовете бяха само няколко и не ми харесваха особено. Решението беше да изчистя едно шишенце от безцветен лак и такава тънка четка. След това бях напълнила шишето с лакочистител, а четката я топвах в който си искам цвят и накрая пак в шишенцето с лакочистител. Така четката не изсъхваше и беше винаги чиста. Споделям го, като идея за лакове с проблемни четки.
Виж целия пост
# 353
Signora Tina, кой е този лак? Имам 1-2 предположения ☺ Аз лично на себе си харесвам и такива цветове, мисля, че са свежи.
Аmiamo, Мари, ще го имам предвид значи този продукт за кожички. Досега не съм се заглеждала по него, все капките за съхнене поглеждам 😉
Джаста, Георгиева, Олгарита, Аmiamo, Папурче, 🤗
Папурче, чак безпогрешно не отгатвам, но по принцип лесно помня цветове, числа...🙂 А този Перфект няма как да го сбъркам, много специфичен цвят е. 🥰
За "резервната" четка- може и да се почисти в лакочистител и после да се измие добре с вода. Така също съм чувала, че остава мека и готова за работа. 🙂
Виж целия пост
# 354
Долче, имам 2 шишенца на Есенс с капки за бързо съхнене  и от доста време не съм ги ползвала. Май лака не съхне по-бързо с тях.
Понякога, като се лакирам държа ноктите под студена вода. Помага за съхненето на лака.
Виж целия пост
# 355
Аmiamo, има и доволни от капките за съхнене. Аз мисля (някой ден когато купя) да ги използвам след бързосъхнещия топ лак. 🙂 Чакам намаление обаче...😆
Междудругото, забравих да кажа, че в нашето Лили нямаше Куик драй, а само мат топ и някакъв гел топ на ГР (ако не се лъжа за последния, но определено не беше Куик драй).
 Гел шайн Miracle top coat- има много хубав блясък, удобно се нанася с четката му, но не е чак толкова бързосъхнещ, колкото Спийд драй и Куик драй. Все пак, струва ми се, че съхне по-бързо от обикновен топ лак. На майка ми сложих вчера от ГР Miracle top coat. Слагам нейния маникюр в скрит текст:
Скрит текст:


" Tехнологията" е по 1 тънък пласт гел база и гел топ, 1 пласт Бел 13, пласт брокат, пласт ГР Miracle top coat, а днес и' сложих и 1 пласт гел топ отгоре. Междудругото, изпекох вчера и топа на ГР и не знам дали от това или заради гел базата под лака, но днес майка ми нямаше олющен лак...повече от 30 часа след лакирането. А доста неща изми днес и не е пазила ноктите повече от друг път! За сравнение- обикновено за това време щеше да се е излющил вече...при това, не съвсем леко, а щеше да е паднала някоя люспичка...Ще докладвам колко време ще и' издържи лакът по тази технология. 🙂  
П. С. Естествено, минавах със спирт преди и след всеки слой гел база/топ. За оформянето нямах думата аз; майка ми реже ноктите с ножица и не обича изобщо пилите. Нащърбените връхчета ще ги изреже като пораснат леко ноктите, не ми даде да и' ги пиля. 😃
Освен, за да и' държи повече време лакът, целта е и да видим дали така ноктите и' ще се чупят по-малко...  
Виж целия пост
# 356
Долче, това е правилната технология, и аз я ползвах когато нямах достатъчно гел лакове, но защо търкаш със спирт базата? Лепкавия слой помага за спойката.
Виж целия пост
# 357
Слагам гел топ отгоре и после обикновения лак. А и така избягвам отгоре (върху лепкавия слой на гел базата) да се залепи някоя власинка...🙂 Гел топът е без лепкав слой, но май по инерция и върху него слагам спирт...😄
Виж целия пост
# 358
Определено забелязвам тенция, че без да се наговаряме, пак слагаме сходни лаовр тука в темата Grinning https://www.instagram.com/p/CVZig0yImcv/?utm_medium=copy_link


Чудех се дали да го матирам, но според мен се получи добре Grinning Забравих да снимам броката, на ГР е, ще погледна номер после.
Виж целия пост
# 359
AraBesqUe, уникално е! Колко търсих преди време този  Catrice 💜
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия