Лакове за нокти - 155

  • 38 386
  • 735
# 360
AraBesqUe много красиво Heart Eyes
А аз реших да сложа този Лумс 41 ама много ми е блестящ сякаш Joy На 3 пласта е, че е доста непокривен.
Виж целия пост
# 361
Джасти, много класно.Kiss
Виж целия пост
# 362
Джаста, бързо оздравяване. Страхотен маникюр!
Да не остана по-назад

Ако ми остане време може да му измисля някаква декорация
Виж целия пост
# 363
Момичета, супер сте!
Последните лакове са като от страницата на маникюристка.
Виж целия пост
# 364
Долче, на 21 е лака, номер 71. Чудех се точно на какво ми прилича, май на нещо средно между кората на лайм и лимон. Иначе се нанесе кошмарно. Прави черти.
Виж целия пост
# 365
Благодаря, мили момичета! Heart

Тази не бяла бяла Аура е толкова страхотна и така да не личи красотата й на снимки...
Виж целия пост
# 366
Аз още нямам Аура.... 😭

Днес реших свеж лак да си направя.
Долче, купих днес няколко шоколада хъхъ, само в единия имаше фолио. Направих както беше писала тук и вече и аз имам люспички. Ще видим колко ще издържат. БЕЛ 31
Скрит текст:
Имам да чистя, ама после Simple Smile
Виж целия пост
# 367
Аз с нова придобивка, много Коледен ми се видя хах
Скрит текст:


Загледах я тази бяла Аура, но не ме грабна на живо. Розовата ми допадна една идея повече. Загледах и показания Лумс, но и там се спрях да купя. Купих този топ лак на Катрис (не че ми трябва), някакви отзиви?
Скрит текст:
Виж целия пост
# 368
Ел, марка има ли си този лак? 😜 Аз имам един коледен глитър на Перфект- със зелени и червени частички, не помня имаше ли и трети цвят към тях...
Арабеск, Фифи, Мари, страхотни!
Арабеск, има ли го още този лак? Не съм го виждала сякаш (не че много дълго стоя на щанда им, но все пак...). Златистият брокат е мисля 207, и аз го, а и онзи ден го гледах в Лили.
Мари, бляскав е, но ти стои чудесно! 😃 Можеш да го слагаш и с подложка от друг лак...
Реа, добре ти се е получило. Чудих се отначало защо си купила шоколади 😆 Не мисля, че люспичката ще падне преди лака, но ще кажеш!
Signora Tina, този 21 ми беше първото предположение, ха ха ☺ И аз го имам, както и подобен на Перфект (леко е по-убит цвят Перфект). Аз им викам "пистакио", но и на лайм приличат...🙂
Виж целия пост
# 369
ele.n, в една друга тема много похвалиха ето този топ на Катрис:



Но ти явно си търсила и база. Пробвай, не пречи и ще прецениш.

Решила съм да си купя безцветен лак, без значение на марката, с хубава четка, за да ползвам спокойно лаковете на Aura.
Виж целия пост
# 370
Долче, кой шаблон? За декорацията ли говорим, че не те разбрах Joy
Виж целия пост
# 371
BEL 59 + GR extreme glitter shine 209
Виж целия пост
# 372

Много красив маникюр!
Виж целия пост
# 373
Преслава, супер е. Нямаше да ми хрумне такава комбинация! 🙂
Арабеск, редактирах! 😆 За лака питах, не знам защо телефонът е решил, че е шаблон...🤣
Виж целия пост
# 374
Цитат на: dolce miele link=topic=1376186.msg43688307#nmsg43688307 date=1635076144
Ел, марка има ли си този лак? 😜 Аз имам един коледен глитър на Перфект- със зелени и червени частички, не помня имаше ли и трети цвят към тях...
Арабеск, Фифи, Мари, страхотни!
Арабеск, има ли го още този лак? Не съм го виждала сякаш (не че много дълго стоя на щанда им, но все пак...). Златистият брокат е мисля 207, и аз го, а и онзи ден го гледах в Лили.
Мари, бляскав е, но ти стои чудесно! 😃 Можеш да го слагаш и с подложка от друг лак...
Реа, добре ти се е получило. Чудих се отначало защо си купила шоколади 😆 Не мисля, че люспичката ще падне преди лака, но ще кажеш!
Signora Tina, този 21 ми беше първото предположение, ха ха ☺ И аз го имам, както и подобен на Перфект (леко е по-убит цвят Перфект). Аз им викам "пистакио", но и на лайм приличат...🙂

Право в десетката - точно шам фъстък.

От къде я купувате тази бяла Аура? В Лили има ли я?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия