💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 8 (17.10. - 24.10.2021)

  • 83 664
  • 1 784
# 285
Неделчо: "Това щеше да влезе, ако беше влязло".

"То ще е леко нестабилно, но ще бъде стабилно". Втори Божинов!!!

Браво на шампионите! Браво на Красима!
Виж целия пост
# 286
Леле тази Кремена... вярно е трагична.
Виж целия пост
# 287
Това беше много тъпа игра.Аз дори не разбрах,че Шампионите са на път да победят.
Виж целия пост
# 288
Симеон как е заголил баджак, дали не му се иска да го вдигне още по-нагоре, но крачолите са му тесни 😏
а пък Красима как е оголила цицорите ... да ли пък не иска да ги изтърси на показ ? rotfImbo
Виж целия пост
# 289
Противното джудже обясняваше как Красима само за резиденцията говорела, но самата тя крещя най-силно като спечелиха. Врещя като преклещена.
Виж целия пост
# 290
Мани дирижира всички, ами това е, става за капитан и това си е! Дори не усещам да иронизира...
Виж целия пост
# 291
Кремена сплеска Стоян. Тъ дирижира. "Морунка", "Тянка", "късички, късички".
Виж целия пост
# 292
Най-хубавото е, че няма контузени след тази битка.
Кремена закара Бойците на реката.
Виж целия пост
# 293
Явно все пак спойлерът със снимката не е бил спойлер.
Виж целия пост
# 294
Кремена: "Морунов много мЪ клати".
Виж целия пост
# 295
Браво на приключенците! Брей, изненада, хаха Simple Smile))
Спортистите са с голям хендикап, браво все пак.

Бойците трагедия с тези двете джукести воденични камънаци
Виж целия пост
# 296
Манито на реката!
Виж целия пост
# 297
Много ми е противна Красима, ама много. Нещо хлъзгаво има в нея, неприятно.
Валентин го чакат тежки времена.
Виж целия пост
# 298
Завалията Морунов, пак ще му падат гащите ....
Абе, Милена е на половината от Паулина. 🙄
Виж целия пост
# 299
Е тази гавра не я очаквах!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия