💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 8 (17.10. - 24.10.2021)

  • 83 664
  • 1 784
# 300
Що така измъчват козичките 🤨
Виж целия пост
# 301
Ох не мога, Поли, Доли и Моли в комплект
Виж целия пост
# 302
Доли, Моли и Поли ....
Честито rotfImbo
Виж целия пост
# 303
Хахаха, Паулина ще е винаги с козите! Grinning Тризначки.
Виж целия пост
# 304
Браво за първичната реакция на Паулина  - защо наказание за цялото племе, а не само за мен!!!

Продукцията се гаври TrollfaceSimple Smile Доли,Моли и Поли Simple Smile Теб, теб и теб Simple Smile Trollface
Тъпарев изкопа ново дъно с думите на водещите към Поли.
Виж целия пост
# 305
"Паулина, твоите приятелки и посестрими, Доли и Моли, са намерени. Вие сте новите тризначки." Trollface
Виж целия пост
# 306
Мен ме изядоха, че нарекох Паулина третата коза. Сега продукцията я провъзгласи официално.
Виж целия пост
# 307
Явно все пак спойлерът със снимката не е бил спойлер.

Спойлер си бе отвсякъде. Но явно са го изрязали при монтажа. Те не дават всичко заснето, а избрани неща.
Виж целия пост
# 308
Поли предложи да си поеме вината сама, за което браво. Рабухчиев прогнозира много мемета, съгласна съм и ще ги очаквам Grinning
Виж целия пост
# 309
Какво ще прави Поли с козите?
Виж целия пост
# 310
Браво за първичната реакция на Паулина  - защо наказание за цялото племе, а не само мен!!!

Продукцията се гаври TrollfaceSimple Smile Доли,Моли и Поли Simple Smile Теб, теб и теб Simple Smile Trollface
Да, но хората ще я набедят в лицемерие, дори когато не е вярно, ще я изкарат егоист, че си купува имунитет, но това й изказване никой не го отбеляза!
Виж целия пост
# 311
Не се сдържах, ама на репликата: "Какво да ги правим тия нашите жени (манка и другото) много са слаби?", отвътре ми идва един отговор, който си е подходящ за мястото, където ще карат цяла седмица
- Да ги изядете! (Всички ще сме доволни, а вие сити.)
Виж целия пост
# 312
"Аз съм пример, как с всяка контузия може са се играе. Контузено коляно, т'ва са кръстни връзки, к' во говориш!"
Виж целия пост
# 313
Може ли да ви питам нещо: Симеон бил ли е в резиденцията? Спорим тук с мъжа ми, че и двамата толкова гледаме...
Виж целия пост
# 314
Калоян - "Предният път не успях да спечеля. Сега е време да се реванширам" .. хаха, на кой трябва да се реваншира? Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия