💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 8 (17.10. - 24.10.2021)

  • 83 665
  • 1 784
# 330
Някой може да напише наръчник "101 начина за изтребване на хлебака (а.к.а. маниту)", само четейки тук Wink
Виж целия пост
# 331
Паулина ще ходи ли и на капитанската с козите..  JoyJoy
Виж целия пост
# 332
Вече съм абсолютно сигурна, че Кремена е била евентуална замяна на Мани, но не е била толкова гласовита (попрекалила е с хиалурона на устните и не е можела да вдига скандали) Simple Smile
Можеха някак да разпределят Манитата по отборите и във всяка игра да има пост на кибика, който да наблюдава играта и да наплюва всички наред.
Доли, моли и поли беше единственото весело този епизод.
Тази Паулина по ефективност е една идея по добра от Кремена. Направо се чудя как ли са я побутвали в първите игри, когато още си мислехме, че има игри, а не театрален сценарий.
Виж целия пост
# 333
Паулина ще ходи ли и на капитанската с козите..  JoyJoy
Туше !
Тежки дни за феновете на Поли с тези Моли и Доли виждам Simple Smile
Виж целия пост
# 334
Отборни игри с плуване докато воденичния камък на бойците е там няма да видим. А толкова ги харесвам.
Виж целия пост
# 335
Да бе, и аз сега се усетих, че игри с плуване от доста време не е имало
Виж целия пост
# 336
Тежки дни за феновете на Поли с тези Моли и Доли виждам Simple Smile
По-скоро забавни дни. Представям си ги тричките в басейна. Grinning
Виж целия пост
# 337
Този ден Валентин е имал рожден ден.



Виж целия пост
# 338
Паулина ще ходи ли и на капитанската с козите..  JoyJoy
само ако научат козите как се доИ. rotfImbo

Представям си ги тричките в басейна. Grinning
това някак си може да се получи.
ама тричките в тоалетната  .... Smiley
Виж целия пост
# 339
Ееее, най-после една игра без намеса от продукцията .
PS. Отнася се за отборната игра.
Виж целия пост
# 340
Браво и на двамата за мъжката битка.
Браво на Мартин, победи с явно превъзходство във физическата част на играта!
Браво и на Калоян, не се отказа и се бори до края!
Успех в живота Калояне!
Виж целия пост
# 341
Плуването в този залив е ужас, толкова водорасли и вълни. Мисля, че снимат от обяд нататък, слънцето е високо и излизат вълните.Предполагам, че не е същия като миналата година. През юли морето беше прекрасно, топло и равно като тепсия.
Виж целия пост
# 342
На Мартин защо не му предложат малко храна за някой грош?
Виж целия пост
# 343
Този тип игра е много тачена в американския Сървайвър, но тук не се гледа с добри очи на коалициите, доказано през годините... Това е само игра.
И не мисля, че Туджаров заслужава такива епитети. Бе и на елиминационна битка човека и се спаси.
Аз пак да те питам каква точно е стратегията на Туджаров? Да се възползва от това, че две селски пръчки се карат коя е по-по-най или да манипулира другата селска пръчка, която от своя страна е доказано най-наивният учатник в цялото предаване? Ми то това всеки уважаващ себе си интригант би се сетил най-първо. В Биг Брадър значи големи стратези влизали, защото това там си беше част от играта. Е, няма що какъв стратег е. Не съм гледала Сървайвър, ама от толкова стратегии, май и там горе-долу до тук е стигнал - до никъде.
Виж целия пост
# 344
Мартин да отваря банка, та да има полза от тези "грошове".

 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия