🐑 ''Фермата 7: Време за пробуждане'' - тема 7 (17.10 - 24.10) 🐄

  • 52 204
  • 1 188
# 885
Тя от самото начало не блестеше с умност, дори беше тотално незабележима невзрачна женица, ама сега на финала изпростя тотално, именно в опитите си да се присъедини към "келешите" на тръгване. За какво ѝ е, да не говорим, че до вчера мислех, че с избора си се "самоуби", сега като я гледам обаче - няма жена, която да не я победи. И Ралица ще я бие.
Дефакто трябва много да внимава кого ще предложи за фермер. Трябва да му сече пипето, не друго. Да видим дали ще се усети.

Много често срещам такива коментари тук. Ралица вече я е била веднъж и доколкото си спомням си беше доста добър играч. Малко е глупава попринцип, но доста добре се представи. Със сигурност ми е в топ 3 от жените, макар че не ми е фаворит
Виж целия пост
# 886
Ралица вече я би Краси още в началото. Затова беше сред избраните кандидатки за втори дуелист - реванш уж, ама то си е ясно, че и Мис Глина щеше да отвее Танка. Не я бива просто. 😀
Виж целия пост
# 887
Тя от самото начало не блестеше с умност, дори беше тотално незабележима невзрачна женица, ама сега на финала изпростя тотално, именно в опитите си да се присъедини към "келешите" на тръгване. За какво ѝ е, да не говорим, че до вчера мислех, че с избора си се "самоуби", сега като я гледам обаче - няма жена, която да не я победи. И Ралица ще я бие.
Дефакто трябва много да внимава кого ще предложи за фермер. Трябва да му сече пипето, не друго. Да видим дали ще се усети.

Много често срещам такива коментари тук. Ралица вече я е била веднъж и доколкото си спомням си беше доста добър играч. Малко е глупава попринцип, но доста добре се представи. Със сигурност ми е в топ 3 от жените, макар че не ми е фаворит
За мен от оставащиге жени във фермата Ралица е най-слаба физически.
Ето нагледно колко пречи на Живка хаотичното бързане и стремежа да бърза, само и единствено.
Виж целия пост
# 888
Хахахахаха много е "добра" Красимира, направо не мога да понасям такива хора
Виж целия пост
# 889
    shokomen

    Отказът да общуваш с определени хора, които са на напълно различна вълна от теб, не е липса на социални умения. Може би аз това го отчитам като положително качество, защото и аз самата съм така. Но Живка си има прекрасно дар слово, чувство за хумор и душевност. Просто не желае да ги споделя с всеки и това за мен е супер.
    Виж целия пост
    # 890
    Сега и вятърът и е виновен… то все едно Живка реди дъските на съвсем друг терен и различен полъх. 🤣
    Виж целия пост
    # 891
    Ето нагледно колко пречи на Живка хаотичното бързане и стремежа да бърза, само и единствено.
    Колко попречи?

    Хаха, "обичаният от теб псевдоним" - демек Красето сама си е лепнала тоя танк?!

    Виж целия пост
    # 892
    Ще отивали на 0 да завърши дуела? 😁😁
    Виж целия пост
    # 893
    Виж целия пост
    # 894
    Нулева интрига днес…
    Виж целия пост
    # 895
    Ще отивали на 0 да завърши дуела? 😁😁

    Идеално ще е
    Виж целия пост
    # 896
    Опосумите пак са много дразнещи, като показват пристрастие, стимулират едната, опитват да демотивират другата. Нарочно ли го правят?
    Виж целия пост
    # 897
    Май няма как да е на нула. Ако не се лъжа всички игри от 1 до 4 точки за изиграни, така че всяка следваща игра означава, че Живка е победител ако победи, но има още час.
    Виж целия пост
    # 898
    Опосумите пак са много дразнещи, като показват пристрастие, стимулират едната, опитват да демотивират другата. Нарочно ли го правят?
    Ама как! Те само подкрепят по-слабия! Stuck Out Tongue Winking Eye
    Виж целия пост
    # 899
    Ето нагледно колко пречи на Живка хаотичното бързане и стремежа да бърза, само и единствено.
    Колко попречи?

    Хаха, "обичаният от теб псевдоним" - демек Красето сама си е лепнала тоя танк?!
    Малко, но понякога би могло да е достатъчно. При друг противник, различен от Краса, това бързане и хаотичност, което показва, би могло да ѝ изиграе лоша шега. Още да обяснявам ли, или става ясно?
    Виж целия пост

    Започнете да пишете...

    Страница 1 от 1

    Общи условия