🐑 ''Фермата 7: Време за пробуждане'' - тема 7 (17.10 - 24.10) 🐄

  • 52 204
  • 1 188
# 1 035
Първите епизоди си признавам,че не ги следях много внимателно и изобщо не съм разбрала нищо за никакво осиновяване. Какво се е случило, искала е да осинови дете а не е успяла ли?
Виж целия пост
# 1 036
Щом ще се гласува за фермер, Живка няма шанс да я изберат.
Виж целия пост
# 1 037
Щом ще се гласува за фермер, Живка няма шанс да я изберат.
Омръзна ми да сменят правилата.
Виж целия пост
# 1 038
Зависи, ако Пламен, Виктор и Коцето гласуват за Живка. Тя и на тримата добри сигнали подава за приемане.
Теодора пък иска да й се хареса и да си изчисти гафа с клюкарството.
Виж целия пост
# 1 039
На едни 80 процента съм сигурна ако се решава кой да е фермер Пламен ще гласува за Живка , той вчера съжали че не беше в групата на Живка. Виктор съм сигурна че ще гласува за нея. Но зависи от правилата в епизода в понеделник.
Виж целия пост
# 1 040
Щом ще се гласува за фермер, Живка няма шанс да я изберат.
Защо? Доста хора признаха, че предпочитат Живка.
За нея биха гласували - Чавдар, Виктор, Ралица, Пламен, Георги, Ваня, вероятно Кирил.
против нея със сигурност - Мартина, Коцето, Ивайло, Теодора, Любо, Цвети, Лора

П.П. Много зависи кой ще е срещу нея.
Ако е Мартина - Мартина не може да гласува срещу Живка.
Виж целия пост
# 1 041
Може Чавдар пак да има роля с 2 гласа. Той още ще се води фермер и може да наклони везните към даден човек. Другия вариант при равен резултат победителя от дуела автоматично да е фермер на седмицата.
Виж целия пост
# 1 042
Може Чавдар пак да има роля с 2 гласа. Той още ще се води фермер и може да наклони везните към даден човек. Другия вариант при равен резултат победителя от дуела автоматично да е фермер на седмицата.
Мне, не се води вече фермер Чавдар.
Виж целия пост
# 1 043
Винаги се гласува за Фермер.
Резултатите от гласуването се обявяват публично само ако има равенство в точките между кандидатите в играта за знания. При равенство в гласовете Фермер става победителя в дуела.
Виж целия пост
# 1 044
От промото наистина се вижда кои са двамата претенденти за фермер на седмицата.

И ще се гласува с камъните както при избора на първи дуелист... и май няма да има викторина за избор на фермер.
Виж целия пост
# 1 045
Е... то това си е доста очевиден спойлер...
Виж целия пост
# 1 046
Това пък защо? Защо без викторина?
Много тъпо, ако сега заради интригата променят регламента в движение.
Някак не го вярвам, не съм гледала промото.
Пффф.

Относно "лъжата" на Живка, отново казвам, че тя НЕ Е излъгала за нищо.
Всичко, което се каза, че е казала, е плод на телефона с шайба на Теодора Сълзата.
Единственото нещо, което не сме видели е дали наистина Марта Главореза се е събличала ДО джакузито по цици.
Виж целия пост
# 1 047
То не само се вижда кой е втория претендент, а изобщо се вижда кой е фермера като цяло Grinning
Виж целия пост
# 1 048
Само не знам нарочно ли го правят или толкова си могат.
Виж целия пост
# 1 049
Относно "лъжата" на Живка, отново казвам, че тя НЕ Е излъгала за нищо.
ИЗЛЪГА! Каза, че Мартина се е къпала НА джакузито без горнище, което не е вярно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия