Магазини Pepco 7

  • 67 290
  • 738
# 225
Навсякъде искат, но е въпрос на късмет. Ако случайно минавате, пробвайте се. В нашето Пепко откакто влезе сила този сертификат чак миналата събота имаше служител да търси сертификати. Приятелка живее в София и онзи ден е била до Пепко в Люлин, имали страшно много работа и нямало никой отпред.
Виж целия пост
# 226
По принцип всички магазини на веригата търсят сертификат. Но нямат достатъчно персонал. Аз ходя в един и същ магазин. Понякога ми искат, друг път няма никой на входа.
Виж целия пост
# 227
Всичко над 300 кв иска сертификат.Като ходих аз имаше една полу легнала девойка на масичка пред входа .
Полска е брошурата .
Виж целия пост
# 228
Аз търсих одела в Овча купел и Люлин - за съфорумката, а за мен Коледните. Нямаше.
Купих си коледни щампи за сладки, Коледна нощница и червено бельо за мен, Коледни чаши комплект по две в черно и бяло с надписи и еленчета.
От намалените коледна синя кадифена рокля и една бяла пола ( по 5 лв) ще ги ползвам за плат да се опитам да творя Коледни украси 🤣
Ако някой иска нещо ще снимам
Виж целия пост
# 229
Ама разбира се! Simple Smile Бельото- само облечено.
Виж целия пост
# 230
Ама разбира се! Simple Smile Бельото- само облечено.
Коледните са по интересни 🤪
Виж целия пост
# 231
Извинявам се...Полска е да..😆
Грешка на езика..
Аз вече  казах, че за мен е много  приятно като видя  пост със снимка..🙂
Виж целия пост
# 232
За тези, които продължават да питат през пет поста за сертификатите - влезте в сайта, там си пише.
Ами сигурно не питат какво пише на сайта, а какво се случва на практика. Очевидно "совите не са това, което са" на много места. То и в брошурата пише едно, а в магазина - друго. По-спокойно. Simple Smile
Виж целия пост
# 233
В Пловдив, където и да съм отишла са ми искали сертификат. Че ми го и проверяват. В други магазини само го поглеждат.
Виж целия пост
# 234
За тези, които продължават да питат през пет поста за сертификатите - влезте в сайта, там си пише.
Ами сигурно не питат какво пише на сайта, а какво се случва на практика. Очевидно "совите не са това, което са" на много места. То и в брошурата пише едно, а в магазина - друго. По-спокойно. Simple Smile

И аз до сега не съм попадала на магазин, където не проверяват. Ако някой е улучил 5те минути, в които няма служител по случайност, хич не означава, че по принцип не търсят в конкретния магазин.
По тази причина и според мен са безцелни тези въпроси.

Имаше заредно още минала седмица коледно от тази брошура. Никога няма да им разбера схемата на зареждане.
Виж целия пост
# 235
В София навсякъде ги искат, но само колкото да отбият номера. Снощи влизах в един мол, охраната погледна толкова бързо, че спокойно можех да вляза и с мъжки сертификат. После ходихме да хапнем и сервитьорката само попита " Имате сертификати, нали?". Толкова. Масово чувам, че хора без сертификати влизат с чужди такива. Българска му работа. Утре ще ходя да търся пак ароматните сетове.
Виж целия пост
# 236
https://pepco.bg/broshura/%d0%ba%d0%be%d0%bb%d0%b5%d0%b4%d0%b5%d … 0%bb%d0%be%d0%b3/


И коледната брошура, същата като полската е при нас.
    04.11.2021–24.12.2021

Виж целия пост
# 237
В София навсякъде ги искат, но само колкото да отбият номера. Снощи влизах в един мол, охраната погледна толкова бързо, че спокойно можех да вляза и с мъжки сертификат. После ходихме да хапнем и сервитьорката само попита " Имате сертификати, нали?". Толкова. Масово чувам, че хора без сертификати влизат с чужди такива. Българска му работа. Утре ще ходя да търся пак ароматните сетове.

В Мегамол уикенда никой не ни провери с изключение на Пепко. Bowtie
Иначе ясно, че може да се мине с всякакъв сертификат, стига да няма проверка.
Мисля, че в Мегамол имаше сетове ама това миналата седмица.
Виж целия пост
# 238
В мега мол имаше сетове в понеделник.
Сертификат на ниво -1 искат, но по-скоро питат дали имаш, защото там са Билла, ДМ, Берьозка, 2 банки, 1 застраховател, за които те пускат без сертификат. Затова на входа на Пепко, КиК, хиполенд и т.н. проверяват сертификата на влизащия.
Виж целия пост
# 239
В София навсякъде ги искат, но само колкото да отбият номера. Снощи влизах в един мол, охраната погледна толкова бързо, че спокойно можех да вляза и с мъжки сертификат. После ходихме да хапнем и сервитьорката само попита " Имате сертификати, нали?". Толкова. Масово чувам, че хора без сертификати влизат с чужди такива. Българска му работа. Утре ще ходя да търся пак ароматните сетове.
Има смисъл да се пита какво се случва реално и още как. Друг е въпросът дали човек може да каже истината във форум, който е здраво проверяван и цензуриран. Но и моят опит показа, че независимо какво мислят служителите за вируса, тревогата от фалит, безработица и мъчителен живот им е достатъчен мотив да не ограничават прекалено клиентопотока.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия